Imōto Sae Ireba Ii. Haganai'nin Hirasaka'sından Hafif Romanlar Manga Uyarlaması Aldı

Imōto Sae Ireba Ii. Haganai'nin Hirasaka'sından Hafif Romanlar Manga Uyarlaması Aldı

HENNEKO'sKantokuromanlar için illüstrasyonlar sağlar

dergisinin bu yılki Aralık sayısıŞogakukan'sPazar GXdergi ilan edildi Perşembe günüYomi Hirasaka'sImōto Sae Ireba II.(Sadece Küçük Kız Kardeş Burada Olsaydı İyi olurdu) light romandizilerbaşlıklı bir manga uyarlaması alacakImōto Sae Ireba II. @comic(sağda resimde) 19 Aralık'taki bir sonraki sayıda Idu seriyi çiziyor.

Hirasaka diziyi yazıyor veKantoku('Hentai' Prens ve Taşlı Kedi.) çizimler sağlar. Shogakukan, hafif roman serisinin ilk cildini (soldaki resimde) Mart ayında ve üçüncü cildi Çarşamba günü yayınladı.

Hikaye, her gün en küçük kız kardeşi yaratmak için çalışan bir romancı ve 'modern zaman Pygmalion' olan Itsuki'nin günlük hayatını takip ediyor. Etrafı çeşitli karakterlerle çevrilidir: onu seven güzel bir dahi yazar, üniversiteden ablası sınıf arkadaşı, erkek bir yazar, sadist bir vergi muhasebecisi ve editörü. Hepsi, Itsuki'nin ciddi bir sırrı olan mükemmel küçük üvey kardeşi Chihiro tarafından bakılıyor.Hirasaka'nınBoku wa Tomodachi ga Sukunai(Haganai) hafif roman serisiesinlenilmiş ikivideo anime ile televizyon anime serisiyan ürünlermanganın yanı sıra.eğlencesahip olmaklisanslıAnimenin her iki sezonu da Kuzey Amerika'da yayınlanmak üzere. Hafif roman serisi aynı zamanda bir canlı aksiyona da ilham verdi.filmŞubat 2014'te Japonya'da açıldı.