Infinite Stratos' Charlotte Kendi Web Mangasını Aldı

Infinite Stratos' Charlotte Kendi Web Mangasını Aldı

Aylık romantik komedi IS Sugar & Honey 25 Haziran'da başlayacak

dayalı bir aylık spinoff mangaİzuru Yumizurubilimkurgu romantik komedi hafif roman dizisi IS (Sonsuz Stratos) Overlap Bunko künyesinin yetkilisinde başlayacak İnternet sitesi 25 Haziran'da. 'İç ısıtan, tatlı romantik komedi' IS Sugar & Honey, popüler Fransız pilot adayı Charlotte Dunois'i merkez alacak.Takako Hitsujimanganın sanatından ve hikayesinden sorumludur.

Örtüşme dedevam etmekhafif roman serisi bir kez yayınlandıktan sonraMedya Fabrikası.Kenji AkaboshiMedia Factory's Monthly'de hikayenin ana manga uyarlamasını başlattıkomik canlı2010 yılında dergi. Hikaye ayrıcaesinlenilmiş2011 televizyon anime sezonu ve ikincisimevsimniyetprömiyerbu yıl.Sentai FilmworksveBölüm23 Filmler piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki ilk anime sezonu. Sentai Filmworks hikayeyi şöyle anlatıyor:

On yıl önce, devrim niteliğindeki Infinite Stratos destekli dış iskeletin geliştirilmesi, dünyanın güç dengesini bir gecede değiştirdi. Ne yazık ki, IS sistemlerinin dünyadaki her ulusa dağıtılması yeni bir barış çağını başlatırken, şimdiye kadar Stratos sistemlerini yalnızca kadınların kullanabilmiş olması gerçeği, XX ve XY kromozomlu yarıları arasındaki ilişkiyi gönderdi. insan ırkını sarmal bir kuyruk dönüşüne dönüştürüyor!

On beş yaşındaki Ichika Orimura'nın bir IŞİD'i kontrol etme yeteneğine sahip ilk erkek olduğu birdenbire keşfedildiğinde, kendi geleceği için sahip olduğu planlar ne olursa olsun, kurtların önüne atılmış ve federasyona kaydolmuşken bile pencereden atılır. aksi takdirde Japon hükümetinin emriyle tamamen kadın Sonsuz Stratos Akademisi!Kaynak: Mainchi Shimbun's Eski Web