Initial D'nin İmzalı AE86 Replika'sı Hayır Kurumu İçin Açık Artırıldı

Initial D'nin İmzalı AE86 Replika'sı Hayır Kurumu İçin Açık Artırıldı

yaratıcıShuuichi ShigenoJaponya'da çoğaltma, el kitabı, manga seti, daha fazlasını imzalar

Günün Pek Günlük Olmayan Bağlantısı: Kullanılmış araba satıcısı Carchs teklif Toyota Sprinter Trueno AE86 otomobilinin bir kopyasıİlk DJaponya'daki MOBAOKU cep telefonu müzayede web sitesinde bir hayır müzayedesinde sokak yarışı manga ve anime. Müzayede, 16-22 Kasım tarihleri ​​arasında bir yen (yaklaşık 0.01 ABD$) başlangıç ​​teklifiyle gerçekleştirilecek. Diğer kopyalar gibi, bunun da kapısında 'Fujiwara Tōfu-Ten (Jikayō)' yazısı var. Diğer birçok kopyadan farklı olarak, manga yaratıcısıShuuichi Shigenoimzasını ve kullanım kılavuzunu kendisi imzaladı. Shigeno ayrıca bir manga seti imzaladı.İlk D: Savaş AşamasıÖzel Kutu DVD seti, İlk D Resmi Kılavuz Kitabı ve yardım için 1/24 İlk D AE86 Trueno plastik modeli.

Jerry Chu, şirketinde eski bir pazarlama müdürüBandai Eğlencesi, 1986 Toyota Corolla'dan bir İlk D AE86 kopyası yarattı vegörüntülenenoAnime Fuarı2002. Daha sonrateklif edildiyeni bir pozisyona taşındığında satılıktır.

Toyota, FT-86 konsept otomobilini geçen ayki Tokyo Motor Show'da AE86'ya olan saygısını sergiledi, ancak henüz resmi olarak seri üretim planlarını açıklamadı.Kaynak: Carmode Haber-Blog , Motor Trendi