Inuyasha Spinoff Anime Yashahime: Princess Half Demon'un İlk Fragmanı, 3 Ekim'deki İlk Filmi Açıkladı

Inuyasha Spinoff Anime Yashahime: Princess Half Demon'un İlk Fragmanı, 3 Ekim'deki İlk Filmi Açıkladı

sara matsumoto,Mikako Komatsu,Azusa TadokoroSesshomaru, Inuyasha, Kagome'nin torunlarını oyna

Viz Media, Yashahime: Princess Half-Demon (Hanyō no Yashahime) animesi için ilk tam fragmanı, yeni bir görseli ve üç ana oyuncu kadrosunu açıkladı. kopup fırlamak Rumiko Takahashi'nin Inuyasha serisinin Perşembe günü. Animenin resmi web sitesi ve fragmanın Japonca versiyonu da animenin Japonya'daki YTV/NTV ağında 3 Ekim gala tarihini açıkladı.

Oyuncular şunları içerir:Sara Matsumoto, Sesshomaru'nun kızlarından biri ve Setsuna'nın ikizi olan Towa Higurashi rolünde

Mikako Komatsu, Sesshomaru'nun kızlarından biri ve Towa'nın ikizi Setsuna rolünde

Inuyasha ve Kagome'nin kızı Moroha rolünde Azusa Tadokoro

Viz, Kuzey ve Latin Amerika topraklarında animenin 'dijital akış, EST ve ev videosu' haklarına sahiptir. Şirket, 'Inuyasha evreninden yepyeni anime'yi şöyle tanımlıyor:

Sesshomaru ve Inu'nun kızları yasha zamanı aşan bir yolculuğa çıktı!

Feodal Japonya'da, Half Demon ikizleri Towa ve Setsuna bir orman yangını sırasında birbirlerinden ayrılırlar. Küçük kız kardeşini umutsuzca ararken Towa, onu günümüz Japonya'sına gönderen gizemli bir tünele girer ve burada Kagome Higurashi'nin erkek kardeşi Sota ve ailesi tarafından bulunur ve büyütülür.

On yıl sonra, iki dönemi birbirine bağlayan tünel yeniden açıldı ve Towa'nın şimdi Kohaku için çalışan bir Demon Slayer olan Setsuna ile yeniden bir araya gelmesine izin verdi. Ancak Towa'nın şoku, Setsuna'nın ablasıyla ilgili tüm anılarını kaybetmiş gibi görünmesidir.

Inu'nun kızı Moroha katıldı Yasha ve Kagome, üç genç kadın, kayıp geçmişlerini yeniden kazanmak için bir maceraya iki dönem arasında seyahat ederler.

Teruo Sato (Inuyasha bölüm yönetmeni) Sunrise'da animeyi yönetiyor ve Katsuyuki Sumisawa, Inuyasha ve Mobile Suit Gundam Wing için aynısını yaptıktan sonra dizinin senaryolarından sorumlu. Takahashi'nin kendisi, tasarımlarını animasyona uyarlamak için Inuyasha'dan dönen Yoshihito Hishinuma (Yakitate!! Japan, City Hunter: Shinjuku Private Eyes) ile ana karakter tasarımcısı olarak görülüyor. Kaoru Wada (3x3 Eyes, Battle Angel, The File of Young Kindaichi) de Inuyasha'dan müziği bestelemek için geri döndü.

Takahaşibaşlatılanorijinal manga Haftalık Shonen Pazar 1996'da ve 2008'de sona erdi. Viz, Kuzey Amerika'da manganın 56 cildinin tamamını lisansladı ve yayınladı.

Mangaya dayanan 167 bölümlük anime serisi, 2000-2004 yılları arasında yayınlandı. 26 bölümlük bir devam animesi. InuYasha: Son Yasa sonra 2009-2010 arasında koştu. Seri, dört filme ve 30 dakikalık bir animeye ilham kaynağı oldu.kısa. Viz başladıserbest bırakmakgeçen yıl Blu-ray Disc'teki anime.

Franchise ayrıca son zamanlarda bir akıllı telefona ilham verdi oyun ve birpiyes.

Kaynaklar: Medya , Yashahime: Princess Half-Demon anime's İnternet sitesi , komik natalie