Inuyasha'yı Oynamak için Infinity Olarak Yapın: The Final Act's Opening (Güncelleme 2)

Inuyasha'yı Oynamak için Infinity Olarak Yapın: The Final Act's Opening (Güncelleme 2)

AAA, 2. TV animesinin sonunu oynayacakRumiko Takahashimangası; 3 Ekim'de gösterime girecek

Gelecek için bir reklamInuYasha: Son Yasaanime serisi, pop müzik grubununSonsuzluk olarak yapanimenin açılış tema şarkısını seslendirecek. InuYasha: Son Yasadevam ediyorilk anime serisinin bittiği yerin ötesinde ve hikayeyi son 21 derlenmiş kitap cildinden uyarlıyor.Rumiko Takahashiorijinal mangasıdır. Infinity üyeleri olarak yapınilan edildigeçen yıl dokuz yıl aradan sonra tekrar bir araya geliyorlar. Do as Infinity, 'Fukai Mori' ve 'Shinjitsu no Uta' kapanış tema şarkılarını ilk kez seslendirdiInuyaşatelevizyon anime dizisi. InuYasha: The Final Act, 3 Ekim Cumartesi gecesi geç saatlerde Tokyo'nun Kanto bölgesinde gösterime girecek.

Kuzey Amerika distribütörüMedya ilan edildiTemmuz ayında Comic-Con International'da InuYasha: The Final Act'ın haklarını satın aldığını duyurdu.

Kaynak: 2 kanalResim © Rumiko Takhashi/Şogakukan,YTV,gündoğumu2009

Güncelleme: 'Süper eğlence grubu' AAA, yeni animenin bitiş tema şarkısını seslendirecek. AAA, canlı aksiyonda 'Blood on Fire' temasını gerçekleştirdiİlk DFilm veoynadıdeOtakon2007.

Güncelleme 2: Do as Infinity sadece üç yıl önce dağıtılmıştı; geçen yıl, kuruluşlarının dokuzuncu yıl dönümünde tekrar bir araya geldiler. Teşekkürler, joystick1101.