Isekai Boys Love Manga 'Şeytan Kral Evelogia'nın Dünyasında Reenkarne Edildi' ComicFesta Anime Aldı

Isekai Boys Love Manga 'Şeytan Kral Evelogia'nın Dünyasında Reenkarne Edildi' ComicFesta Anime Aldı

Io KajiwaraBir oyun dünyasını fethetmek için son patronla birleşen adamın fantezisi

YayımcısuiseishaPazartesi günü açıkladıIo Kajiwara's iskai fantezierkek-aşkmanga İblis Kral Evelogia'nın Dünyasında Reenkarne oldu(Mao Evelogia ni Mi o Sasage yo) sahipÇizgi RomanAnime Partisiçalışmalarda adaptasyon.

Hikaye, 3. sayfada Toshiaki Gozu adında amaçsız bir genç adamın öldürülmesi ve oynadığı bir oyun dünyasında arka plan karakteri olarak diriltilmesiyle başlar. Gozu, oyunun son patronu olan ve Gozu'nun küçüklüğünden beri hayran olduğu Şeytan Kral Evelogia ile karşılaşır. Gozu, 'Sana aşık oldum' diyerek Evelogia'yı etkilemeye başlar. Birlikte dünyayı fethetmeyi hedefliyorlar.

Kajiwara (Kaziwara olarak da yazılmıştır) mangayı geçen Nisan ayında Japonya'da ComicFesta ve Mecha Comic dijital hizmetlerinde başlattı veCoolmicservice, mangayı şu teaser ile İngilizce olarak yayınlıyor: ''İyi, beni sahibin yap.' Diğer dünyayı fethedecek en güçlü çift ortaya çıkıyor!?'Suiseisha, manganın ilk cildini 18 Şubat'ta basılı olarak yayınlayacak ve cildin özel baskısında aşağıdaki oyuncularla bir drama CD'si yer alacak:

  • Shun Horie'Eve' Evelogia olarak (Ibrogia olarak da yazılır)
  • Takuya SatoGozu olarak
  • Daisuke KageuraYakuza üyesi olarak
  • Masahiro OkazakiHavva'nın babası olarak
  • Noriko FujimotoHavva'nın annesi olarak
  • Arashi Hirakawa1. erkek olarak

Yeni anime, Nisan 2017'den beri yayınlanan ve yayınlanan 'ComicFesta Anime' anime şort serisinin bir parçasıdır. ComicFesta Anime projesi aracılığıyla piyasaya sürülen önceki anime,Sōryo'dan Majiwaru'ya Shikiyoku no Yoru ni...Nisan 2017'de;Etek yok Naka wa Kedamono DeshitaTemmuz 2017'de;Omiai Aite ve Oshiego, Tsuyoki na, Mondaiji.Ekim 2017'de;25-Sai no Joshi Kōsei: Kodomo ni wa Oshierarenai Koto Shite Yaru yoOcak 2018'de;tatlı cezaNisan 2018'de;Onna no Ko ga Ochita saki wa, Ore no Musuko no Sakippo DeshitaTemmuz 2018'de;Shūdengo, Capsule Hotel de, Joshi ve Binetsu Tsutawaru Yoru.Ekim 2018'de;Papa Datte, ShitaiOcak 2019'da;Araiya-san!Ore to Aitsu ga Onnayu de!?Nisan 2019'da;Yubisaki kara no Honki no Netsujō: Osananajimi wa ShōbōshiTemmuz 2019'da; Ekim 2019'da XL Joshi,Titan'ın GeliniTemmuz 2020'de,Ōkami-san wa TaberaretaiEylül 2020'de,Otona nya Koi no Shikata ga Wakaranee!Ekim 2020'de, JimiHen—!! ~Jimiko o Kaechaū Jun Isei Kōyū~ Ocak 2021'de ve çoğu Geçenlerde , Kuro-Gyaru ni Natta Kara Shinyū'den Yatte Mita'ya (Bir Kuro-Gyaru* oldum, bu yüzden En İyi Arkadaşımla Siktim ya da En İyi Arkadaşım Tarafından Sikildim).

Kaynak: komik natalie