Itachi Shinden Spinoff Romanları, 2016 İlkbaharında TV Anime Uyarlamasına Sahiptir

Itachi Shinden Spinoff Romanları, 2016 İlkbaharında TV Anime Uyarlamasına Sahiptir

narutospinoff romanları Itachi'nin geçmişine odaklanıyor

bunarutodüzenlenen sahne programıatlama partisiCumartesi günü Tokyo'da gerçekleşen etkinlik,itachi shinden(The True Legend of Itachi) spinoff romanları, 2016 baharından itibaren bir TV anime uyarlaması alacak. Resmi Naruto Movie Twitter hesabı onaylanmış Haberler.

TV Tokyo meydana çıkarmak animenin ana görseli, '2016 Baharında, Hakikat arkı başlıyor' metnini içeriyor.

TV Tokyo ayrıca animenin adının şu olacağını açıkladı:Naruto Shippūden: Itachi Shinden-hen: Hikari'den Yami'ye(Naruto Shippuden: Itachi'nin Gerçek Efsanesi Hacmi ~Işık ve Karanlık~).

Şueisha piyasaya sürülmüşyazarTakashi YanoItachi Shinden romanı iki bölümden oluşuyor. Itachi Shinden: Kōmyō-hen (The True Legend of Itachi: Glory Volume, sol altta resim) romanı 4 Eylül'de gönderildi ve Itachi Shinden: Anya-hen (Itachi'nin Gerçek Efsanesi: Dark Night Volume, sağ altta resim) Romansevk edildi2 Ekim'de

Amazon ilk romanı şöyle tanımladı:

Itachi Uchiha, dört yaşında. Savaş alanında olanları yakından gördükten sonra kesin bir karar verir. Dünyayı değiştirmeye karar verdi. Itachi'nin hedeflediği rüya. Hayali: Uchiha klanından bir Hokage ve sevdiklerinin barış içinde yaşayabileceği bir gelecek. Ninja akademisinde geçirdiği zaman, Shisui ile tanışması, bir Genin, Chunin ve nihayet Anbu üyesi olması... Itachi, zalim bir karanlığın yayıldığını bilmeden dümdüz bir zafer yolunda koştu...
Bu, dahi denilen ninjanın zaferinin, hüsranının ve kararlılığının hikayesidir.

Ve ikinci romanı şöyle tanımladı:

Itachi, yeminli arkadaşı Shisui ile birlikte Anbu'ya katılmak için casusları yok etmek için bir suikast görevi üstlenir. Ayrıca Uchiha klanı ile köy arasındaki rekabet daha da şiddetlenir ve sonunda bir arkadaşın ölümüne neden olur. Klanı ve köyündeki tüm umudunu yitiren, yeni bir göz kazanan ve kesin bir karar veren Itachi, trajedi gecesine girer. Kardeşine bıraktığı rüyanın ve umudun nazik ama acımasız gerçeği burada ortaya çıkıyor.

Itachi Shinden ve Sasuke Shinden ilk ikisiydi. taksitler Naruto Shinden (Naruto True Legend) roman serisinde Sasuke Shinden (The True Legend of Sasuke) Kasım ayında sevk edildi.

Shueisha daha önceyayınlananBu yılın başlarında altı Naruto sonsöz romanı: Kakashi Hiden, Shikamaru Hiden, Akatsuki Hiden, Gaara Hiden, Sakura Hiden ve Konoha Hiden.

Medyasahip olmak lisanslı ilk üç sonsöz roman - Kakashi Hiden, Shikamaru Hiden ve Sakura Hiden - Kuzey Amerika'da İngilizce olarak yayınlanmak üzere.

[Aracılığıyla Nijimen ]