Ixion Saga Çevrimiçi PC Oyunu Bu Ay Hizmetini Bitiriyor

Ixion Saga Çevrimiçi PC Oyunu Bu Ay Hizmetini Bitiriyor

CAPCOMFantastik aksiyon oyunu 2012-2013'te 25 bölümlük TV animesine ilham verdi

için resmi siteCAPCOM'sIxion Efsanesiçevrimiçi fantezi aksiyon bilgisayar oyunu ilan edildi Cuma günü oyunun 30 Kasım saat 14:00'te hizmete son vereceği bildirildi. Japonya'da (12:00 EST).

CAPCOM, Cuma günü oyun içi para biriminin satışını durdurdu. Oyun ayrıca 30 Kasım'da yeni üye kayıtlarını da askıya alacak. O zaman, oyuncuların para birimi ve küre öğeleri ortadan kalkacak ve CAPCOM, oyunculara kullanılmayan para birimi veya oyun öğeleri için geri ödeme yapmayacaktır.

Ayrıca, destek masası 28 Aralık'ta istek almayı bırakacak ve destek masası yazışmaları 25 Ocak'ta sonlandıracak.Ixion Efsanesiesinlenilmiş25 bölümIxion Efsanesi DT(Boyut Transferi) Ekim 2012'de TV anime dizisi.gevrek rulo akışanimeDünya çapındayayınlandığı gibi Japonya dışında.

Oyun ve anime, bizim dünyamızdan, Alma olarak bilinen gizemli bir enerjiyle dolu, Mira olarak bilinen alternatif bir dünyaya bir yolculuğa çıkan bir çocuk olan Kon Hokaze'yi takip ediyor. Prenses Ecarlate'i saldırganlardan kurtardıktan sonra, kısa süre sonra kendini Alma'ya karşı bir mücadelenin ortasında bulur.

[Aracılığıyla Yaraon! ]