Japan Animator Expo, DAOKO'nun 'GIRL' Müzik Videosu Hibiki Yoshizaki'yi Yayınlıyor

Japan Animator Expo, DAOKO'nun 'GIRL' Müzik Videosu Hibiki Yoshizaki'yi Yayınlıyor

Site, 3. kısa 'ME!ME!ME!'yi yeniden yayınlıyor 18 Eylül'e kadar

için resmi web sitesiJaponya Anima(tor)'un Sergisi(Japan Animator Expo), haftalık anime şortlarıHideaki Anno'sStüdyo Kharave medya şirketiDango, başlamak yayın Akışı 31. kısa 'KIZ' Cuma günü.

Not: Video biraz çıplaklık içeriyor ve iş için güvenli olmayabilir.

Hibiki YoshizakiStudio Khara'da kısa film senaryosunu yönetti ve besteledi veShuichi Isekikarakter tasarımcısı ve animasyon yönetmeni olarak görev yaptı.Hiroki Shinagawagörüntü panosunu ele aldı.Kısa olan birmüzik videoiki rapçiDAOKOşarkıları: 'Samishii Kamisama' ve 'Yumemiteta no Atashi.'Hideya Kojimamüzik kompozisyonu üzerinde işbirliği yaptı.

Kısa film için resmi web sitesi ayrıca görüntü panoları, karakter tasarımları, arka planlar ve storyboard'ları da gösteriyor.

Yoshizaki daha önceyönlendirilmişDAOKO'nun da yer aldığı Japan Animator Expo animasyonlu müzik videosu 'ME!ME!ME!'. web sitesi yeniden yayınlama 'BEN BEN BEN!' 18 Eylül'e kadar. (Video iş için güvenli değildir.)

busıralanmakProjenin üçüncü sezonu için şu şekilde:

Başlık Direktör/Personel
Sonsuz gece (TBC) sayo yamamoto
kasetçi kız Hiroyasu Kobayashi
Kazuyoshi Katayama“İsimsiz” Projesi (TBD) Kazuyoshi Katayama
KOMEDİ SKİT 1989 Kazuto Nakazawa
ULTRAMAN Akitoshi Yokoyama
NEON GENESİS ETKİLERİ. Yuhei Sakuragi
(Belirlenecek) Hiroyuki Okiura
ÇEKİÇKAFA Otaro Maijo×Mahiro Maeda
PROTO TOPLULUK BÜROSU Yasuhiro Yoshiura
BUBU & BUBULINA Takashi Nakamura
KIZ Hibiki Yoshizaki

Yukarıdaki başlıklar fonetik Japonca sırayla listelenmiştir ve planlanan yayın sırasına göre olması gerekmez. Üçüncü sezon için Japan Animator Expo, her Cuma bir kez daha yeni bir bölüm yayınlıyor.

Hideaki Anno, Dwango President ile birlikte tüm proje girişiminin baş yapımcısı olarak görev yapıyor.Nobuo Kawakamive aynı zamanda '(Tor)-kun' imaj karakter maskotunu da tasarladı. Ghibli'nin kurucu ortağıHayao Miyazakibaşlık logosunu yarattı ve Ghibli'nin kurucu ortağıToshio Suzukirenklendirdi. Şortlar çoğunlukla seslendirme yeteneğine sahiptir.Ranma ½veKovboyyardımcı yıldızlarKouichi YamaderaveMegumi Hayashibara.

Resim © nihon animatör mihonichi LLP.