Japan Animator Expo, Hiroyuki Okiura'nın 'Robot on the Road' Anime Short'unu Yayınlıyor

Japan Animator Expo, Hiroyuki Okiura'nın 'Robot on the Road' Anime Short'unu Yayınlıyor

Momo'ya Mektup/Jin Rohyönetmen otostopçu robot hakkında kısa yapar

için resmi web sitesiJaponya Anima(tor)'un Sergisi(Japan Animator Expo), haftalık anime şortlarıHideaki Anno'sStüdyo Kharave medya şirketiDango, başlamak yayın Akışı 34. kısa 'RobotYolda' ('Tabi no Robo Kara') Cuma günü.

Not: Video kısmen çıplaklık içeriyor ve iş için güvenli olmayabilir.

Hiroyuki Okiura(Jin-Roh - Kurt Tugayı,Momo'ya Mektup) kendi özgün çalışması için senaryoyu yönetti ve yazdı. Ayrıca karakter tasarımını üstlendi ve animasyon yönetmeni olarak görev yaptı. Animator Expo kısa olanı açıklar:O yolculuktan bazılarının karşılaşma ve vedalaşma hissi.

Kısa web sitesi ayrıca renk tasarımlarını, karakter tasarımlarını, araç tasarımlarını ve çalışma yüzeylerini de sergiliyor.

busıralanmakProjenin üçüncü sezonu için şu şekilde:

Başlık Direktör/Personel
Sonsuz gece (TBC) sayo yamamoto
KIZ Hibiki Yoshizaki
kasetçi kız Hiroyasu Kobayashi
Ragnarok Kazuyoshi Katayama
KOMEDİ SKİT 1989 Kazuto Nakazawa
ULTRAMAN Akitoshi Yokoyama
NEON GENESİS ETKİLERİ. Yuhei Sakuragi
Yoldaki Robot Hiroyuki Okiura
ÇEKİÇKAFA Otaro Maijo×Mahiro Maeda
PROTO TOPLULUK BÜROSU Yasuhiro Yoshiura
BUBU & BUBULINA Takashi Nakamura

Yukarıdaki başlıklar fonetik Japonca sırayla listelenmiştir ve planlanan yayın sırasına göre olması gerekmez. Üçüncü sezon için Japan Animator Expo, her Cuma bir kez daha yeni bir bölüm yayınlıyor.

Hideaki Anno, Dwango President ile birlikte tüm proje girişiminin baş yapımcısı olarak görev yapıyor.Nobuo Kawakamive aynı zamanda '(Tor)-kun' imaj karakter maskotunu da tasarladı. Ghibli'nin kurucu ortağıHayao Miyazakibaşlık logosunu yarattı ve Ghibli'nin kurucu ortağıToshio Suzukirenklendirdi. Şortlar çoğunlukla seslendirme yeteneğine sahiptir.Rakam ½veKovboyyardımcı yıldızlarKouichi YamaderaveMegumi Hayashibara.

Resim © nihon animatör mihonichi LLP.