Japon SoftBank Gundam HD Video Telefonunu Duyurdu

Japon SoftBank Gundam HD Video Telefonunu Duyurdu

945SH G telefon ilk ürünle birlikte gönderilecekGundamiç metal çerçeveli plastik model

Günün Pek Günlük Olmayan Bağlantısı: Japon cep telefonu servis sağlayıcısıSoftBanksahip olmak ilan edildi Salı günü olacak serbest bırakmak ilk plastik model kitinin 30. yıldönümünü kutlamak için sınırlı sayıda bir telefongündoğumu'sGundamrobot animesifranchise. SoftBank 945SH G Ver.GP30th telefon, Aralık 2007'de Japonya'da piyasaya sürülen 913SH G Type-Char Zaku telefonun ayak izlerini takip ediyor.

945SH G telefonu, ilk Gundam mobil giysi robotunun 180 milimetre boyunda, 1/100 ölçekli plastik model kitini bir araya getirecek. SoftBank'a göre bu kit yalnızca telefonla birlikte sunulacak ve dahili metal çerçeveli ilk Gundam plastik modeli olacak. Modelin özel mancınık teşhir tabanı, telefonun şarj cihazı olarak ikiye katlanacak.

Telefonun yalnızca 854x480 piksellik bir ana ekranı olmasına rağmen, telefonun kendisi yüksek çözünürlüklü (1280x720 piksel) video kaydı yapabiliyor. Kullanıcılar, Gundam'ın kalkanından ve özel çıkartmalardan sonra modellenen bir pil kapağı ile telefonu özelleştirebilir. SoftBank, bekleme/menü ekranları ve zil sesleri gibi orijinal Gundam içeriğini telefona önceden yükleyecektir.SoftBank, Çarşamba gününden itibaren fiziki mağazalarında ve internet sitesinde telefonla rezervasyon almaya başlayacak. Telefon Eylül ayının ortasında gönderilmeye başlayacak.

Resim © Sotsu/Sunrise

Güncelleme: SoftBank'ın 2010 Yaz telefon programı etkinliğinin video arşivi şimdi mevcut İngilizcede. Gundam telefon duyurusu 1:07:50'de başlıyor.