Japonya'da Sunulan Code Geass Konuşma Sentezleyici Hizmeti

Japonya'da Sunulan Code Geass Konuşma Sentezleyici Hizmeti

Kullanıcılar, C.C.'nin sesleri olan Lelouch ile kendi sözlü diyaloglarını oluşturabilirler.

Günün Pek Günlük Olmayan Bağlantısı: İnternet servis sağlayıcısıNEC BİGLOBEsahip olmak ilan edildi Pazartesi günü olduğunu barındırma Kullanıcıların, ana bilgisayardan karakterlerin sesleriyle kendi sözlü diyaloglarını oluşturabilecekleri bir konuşma sentezleyici hizmeti.Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2anime serisi. Özellikle, kullanıcılar yazılımın Lelouch (Sıfır kişiliğinde) ve C.C.'nin sesleriyle 'konuşması' için ifadeler yazabilirler. Kullanıcılar çizgilerin perdesini, temposunu, vurgusunu ve yankı efektini istedikleri gibi ayarlayabilirler.

Hizmetin web sitesinde Zero (' Shaberareru mono nara, yatte miru ga ii ') ve C.C. ( 'Watashi ga sō kantan ni shaberu to omou no ka?' ), ayrıca birkaç yüz satır gönderilen kullanıcılar tarafından. (ANN, bu sabah sıfırdan oluşturulan özel bir diyalog satırını herkese açık olarak yayınlamak için onay bekliyor.) Hizmetin ücretsiz versiyonu, kullanıcıların her biri en fazla 15 heceden oluşan 30 satıra kadar girmesine izin verirken, ücretli versiyonu sınırsız sayıda heceye izin veriyor. 50 karaktere kadar satır sayısı. Ücretli sürümün kullanıcıları daha sonra oluşturdukları diyalog satırlarını WAV veya MP3 formatında indirebilir, çalma listeleri aracılığıyla kısa hikayeler oluşturabilir veya sesleri 'blog bölümleri' uygulamaları (yukarıda resmedilmiştir) aracılığıyla bloglarına ekleyebilirler. Her iki sürüm için de kayıt (Japonca) gereklidir.

Japon yazılım geliştiricileriRuhveSantigrat takım kurdugeçen yıl Celsys tarafından oluşturulan animasyon araçlarıyla çalışabilen farklı bir konuşma sentezleyici üretmeye başladı. Sanal idol şarkıcı (ve İnternet fenomeni)Miku HatsuneVocaloid vokal müzik sentezleyicisinin yaratılmasıdır, kayıt sanatçısı iseGackt ödünç vermekVocaloid'in son yan ürünü Gackpoid'in sesi.Kaynak: Yomiuri Şimbun

Resim ©gündoğumu/Proje Geass,MBS
Karakter Tasarımı © 2006-2008KELEPÇE