Japonya'nın Kitabevi Çalışanları 2014'ün En İyi Erkek Aşk Mangası Sıralaması

Japonya'nın Kitabevi Çalışanları 2014'ün En İyi Erkek Aşk Mangası Sıralaması

On Sayı, Toshishita Kareshi no Renai Kanriguse, Kuroneko Kareshi no Aishikata en iyiler listesi

Japon manga haber sitesikomik natalie ilan edildi Honya Club'ın 'Ülke Çapında Kitabevi Çalışanları' Tavsiye Edilen sonuçlarıBoys-Aşk2014'ün çizgi romanları Salı günü anketi. Sonuçlar, 18 Ekim - 28 Kasım tarihleri ​​arasında Japonya'daki 400 mağazada 470 kitapçı çalışanıyla yapılan anketlerden toplandı.

Nationwide Kitabevi Çalışanlarının Önerdiği Erkek-Aşk Çizgi Romanları 2014 Sonuçları:

1.On Sayı
Rihito Takarai
Bir şirket başkanının sekreteri olan Shirotani Tadaomi, danışman Riku Kurose ile tanışır. Shirotani'ye misofobi teşhisi koyduktan sonra, Shirotani danışmanlık seanslarına katılır.
2. Toshishita Kareshi no Renai Kanriguse
Hashigo Sakurabi
Kendini işine o kadar kaptıran ve yemek yemeyi unutan bir araştırma öğrencisi olan Satoshi, küçük Izumi ile bir evcil hayvan ustası ilişkisine sahiptir. Izumi, Satoshi'nin bir adam tarafından saldırıya uğradığını öğrendiğinde ilişkileri değişmeye başlar.
3. Kuroneko Kareshi hayır Aishikata
AyaneUkyou
Kara kediye dönüşebilen Shingo ile leopara dönüşebilen popüler oyuncu Kagami'nin devam eden aşk hikayesinde ikili birlikte yaşamaya başlar.
4. Dakaretai Otoko No1 ve Odosareteimasu.
Hashigo Sakurabi
Takahito, beş yıl boyunca 'En Çok Arzu Edilen Adam' pozisyonunu elinde tuttu, ancak sonunda yeni gelen Touya tarafından görevinden alındı. Takahito ona karşı kin beslemesine rağmen, Touya sadece gülümsedi.
5.Umibe hiçbir Yabancı
Aynı değil
Mio erken yaşta ailesini kaybetti, ancak Okinawa'daki evinin yakınında yaşayan eşcinsel bir romancı olan Shun ile tanıştı. Birbirlerine yaklaştılar ama Mio, Okinawa'dan ayrılmak zorunda kaldı. Üç yıl sonra, Mio duygularıyla yüzleşmek için geri döner.
6.Bu Sözlerde
Suç|Zevk
Asano Katsuya, Tokyo Polis Departmanında profil uzmanı olarak çalışan, ABD'de eğitim almış bir psikiyatristtir. Sadece Asano ile konuşacağını söyleyen bir sosyopat olan seri katil Shinohara Keiji'nin davasına atandı. Doktor vakayı aldıktan sonra garip ve rahatsız edici kabuslar görmeye başlar.
7.Hitorijime Kahramanım
Memeko Arii
Memeko Arii'nin spin-off mangası Hitorijime Erkek arkadaşı , Kensuke'nin kardeşi Kousuke ve arkadaşı Masahiro'yu içeriyor.
8. Heyecanlı Kuşlar Asla Uçamaz (Saezuru Tori ve Habatakanai)
Kou Yoneda
Güzel ama mazoşist yakuza üyesi Yashiro, sessiz ve beceriksiz Doumei Chikara'yı yeni bir korumaya alır. Karşılıklı yarar sağlayan yakın bir ilişkiye başlarlar.
9. (Öyle bile olsa, Seni Şefkatle Seveceğim) Soredemo, Yasashii Koi wo Suru
Kou Yoneda
Kou Yoneda'dan Shima ve Togawa hakkında bir hikaye Hiç Dokunmak Yok ve onların büyüyen ilişkisi.
10. Hana'dan Usagi'ye
Chiaki Kashima
Kajiyama, paketleri Aizawa'nın yaşadığı 411 numaralı odaya teslim etmeye devam ediyor. Aizawa, her zaman sessiz olan ve tavşan kafası kostümü giyen bir münzevidir, ta ki bir gün Kajiyama'nın kolunu tutup ona teşekkür edene kadar.


Sıralama birkopup fırlamakHonya Club'ın 'Ülke Çapında Kitabevi Çalışanları' 2015'in Önerilen Çizgi Romanları' sıralamasında.Kuzey Amerikalı yayıncı Digital Manga yayınlandı Bu Sözlerde 2012 yılında ve olacakYayınlaÖyle olsa bile, Mayıs'ta Seni Şefkatle Seveceğim. Şirket ayrıcalisanslı Heyecanlı Kuşlar Asla Uçamaz , ve 10 Şubat'ta ikinci cildi yayınladı.