Japonya'nın Pop Grubu Parfüm, ABD Rock Grubu OK Go, Sushi Police Anime'nin Tema Şarkısı Üzerinde İşbirliği Yapıyor

Japonya'nın Pop Grubu Parfüm, ABD Rock Grubu OK Go, Sushi Police Anime'nin Tema Şarkısı Üzerinde İşbirliği Yapıyor

'Seni Anlamadım' tema şarkısı Çarşamba günü anime ile birlikte çıkıyor

ın resmi web sitesiSuşi Polisi3D bilgisayar anime ilan edildi salı günü o pop grubuParfümLos Angeles merkezli rock grubuyla işbirliği yapıyortamam gitanimenin tema şarkısı olarak 'Seni Anlamadım' şarkısını seslendirmek için. Gruplar işbirliğini 'OK Go×Perfume' adı altında gerçekleştiriyor.

Parfüm ve OK Go, birbirlerinin çalışmalarının hayranı olduklarını ve daha önce birbirlerinin şarkılarının (OK Go'nun 'I Won't Let You Down' ve Perfume'un 'Pick Me Up') müzik videolarında küçük roller aldıklarını belirtti. OK Go, pop grubunun 2014 uluslararası canlı turu sırasında Parfüm'ün Los Angeles konserine de katıldı ve ardından Parfüm ile konuştu. Konuşma WE ARE Perfume - DÜNYA TURU 3. BELGE belgeselinde gösteriliyor.

Yasutaka Nakata(Capsule) yeni şarkının aranjmanını üstlendi.Daha önce Sushi Police animesinin resmi web sitesiakışfragman:

Animenin başlığı bir terime atıfta bulunuyor Kullanılmış The Washington Post gibi batılı haber kaynakları, Japon hükümetinin denizaşırı Japon yemek restoranlarına resmi onay mührü sunma girişimine atıfta bulunuyor. 2006 girişimi, kendilerini Japon yemek restoranları olarak etiketleyen, ancak diğer Asya yemeklerini veya sadece kötü yiyecekleri sunan denizaşırı restoranlara bir yanıttı.

2020 Tokyo Olimpiyatları suşide dünya çapında bir patlamaya yol açarken, animenin hikayesi lider Honda'yı (oyuncu tarafından oynanan) takip ediyor.Akira Yamashita), veri analisti Suzuki (ifMASACA) ve android denetçisi Kawasaki (Hiromitsu Okamoto) — yabancı restoranları araştıran Bölüm 9'dan üç adam. Diğer karakterler arasında Dünya Gıda Kültürü Örgütü Genel Müdürü Carlos ve sekreter Madam Fuji ve yemek eleştirmeni Sarah (Yumi Kikuchi).

Dizi, Çarşamba günü saat 25:00'te (perşembe sabahı geçerli olarak 01:00'de) prömiyer yapacak.Tokyo MXistasyonun 20. yıldönümünü kutlamak için istasyon. Ertesi gün, üzerinde mevcut olacakGoogle Oyun,Amazon Prime Videosu, ve diğer çevrimiçi hizmetler.

Müdürtatsushi anıyaratıcı stüdyoANAHTAR YOKdır-dir Çalışma yazarlarla projedeIchiro KusunoveKotaro Ando. Fukuoka merkezli yaratıcı stüdyo daha önce kazanmak reklamlarıyla Cannes Film Festivali'nde ödül aldı.

ANAHTAR YOK alışveriş yaptı Mayıs'ta Cannes'da 'Sushi Police' projesi. Tanıtım afişi ödül aldı başını sallamak The Hollywood Reporter'ın 'festival pazarından en eğlenceli ve en üst düzey tanıtım materyallerini' belirleyen 'Cannes Poster Ödülleri'nden.

KOO-KI'nin web sitesinde projeden kısa bir anime dizisi olarak bahsediliyor.

Kaynak: Müzik Natalie