JoJo's Bizarre Adventure Manga Sınırlı Artbook Koleksiyon Seti Aldı

JoJo's Bizarre Adventure Manga Sınırlı Artbook Koleksiyon Seti Aldı

Stand ansiklopedisi, tarih kitabı, 2 Blu-ray Diski içerecek şekilde ayarlayın

Şueishaniyet serbest bırakmak için bir sanat kitabı toplama kutusu setiHirohiko Araki'sJoJo'nun Tuhaf Macerası'Jojoveller' kutu setinde bir sanat kitabı, iki ek kitap ve iki Blu-ray Disk yer alacak. 208 sayfalık tam renkli sanat kitabı, koleksiyon için özel olarak çizilmiş yeni bir kapak resmi içerecek ve ayrıca 2012'den resimler de içerecek.sergiTokyo'da ve Araki'den yorumlar. Ek kitaplar, fuarda yer alan tüm Stantlarda bir 'Stand Kitabı' ansiklopedisi içerecektir.franchiseve daha önce anlatılmamış bir hikayeyi de içerecek bir 'Tarih Kitabı'.

Manganın 25. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak piyasaya sürülen koleksiyon sipariş üzerine yapılacak ve ön siparişler 7 Mayıs'a kadar açık olacak. Koleksiyonun maliyeti 20.000 yen (yaklaşık 211 ABD Doları). Blu-ray Diskleri olmayan başka bir koleksiyon, 2014 baharında 8.500 yen (yaklaşık 90 ABD Doları) karşılığında gönderilecek.

ResmiYoutubeJoJo's Bizarre Adventure franchise kanalı da şu anda yayın Akışı gelecek koleksiyon için tanıtım videoları. İlk video serinin zaman çizelgesini gösteriyor ve diğer iki video iki Blu-ray Diskteki içeriği vurguluyor. İlk disk Tokyo'daki 'Jojo Sergisi 2012'nin bir videosunu içerecek ve ikinci diskte Araki'yi çalışırken üç gün boyunca yakından takip eden bir yapım özelliği yer alacak.

Resim © Hirohiko Araki & Lucky Land Communications / Shueisha

Kaynak: komik natalie