Jojo's Bizarre Adventure Part 3'ün Açılış Şarkısı ve Daha Fazla Personel Adını Verdi

Jojo's Bizarre Adventure Part 3'ün Açılış Şarkısı ve Daha Fazla Personel Adını Verdi

'Gurur Durun'Jin Haşimato, baş yönetmenToshiyuki Kato, besteciYugo Kanno
için resmi web sitesiJoJo'nun Tuhaf Macerası: Stardust Crusaderstelevizyon animesi ilan edildi açılış temasının 'Gurur Duyun' başlığını taşıyanJin Haşimato. Başlık, 'durmak' olarak görülen bir tür özel saldırı olduğundan bir kelime oyunu olarak çalışır.Hirohiko Araki'sJoJo'nun Tuhaf Macerası3. bölüm mangası. CD 23 Nisan'da satışa çıkacak ve şarkı 11 Nisan'da mobil site animelo mix'te tam uzunlukta zil sesi olarak mevcut olacak.

Web sitesi de duyurduToshiyuki Kato'baş müdür' olarak görev yapmaktadır.Masahiko Kominobaş animasyon yönetmeni ve karakter tasarımcısı olarak görev yapıyor.Fumiaki KoutaStand tasarımlarından sorumlu ve aksiyon animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.Shinichi MachidaStand tasarımları ve alt karakter tasarımları için de kredilendirilir.Yukitoshi HotaniveRyozo Sugiyamasahneleri tasarlıyorlar veKaoru AokiveYasufumi Soejimasanat ortamı için geri dönüyorlar.

Yuko Satorenk anahtarı sanatçısıdır veShunichiro Yoshiharasanat yönetmeni olarak geri döndü. Görüntü yönetmeni de geri dönüyor,Kazuhiro Yamadave editör,kiyoshi hirose.Yoshikazu Iwanamisesi yönlendirmek için geri döndü veYugo Kannomüziği besteliyor.

Anime Japan'daki Warner Entertainment standında bu hafta sonu özel B3 boyutlu posterler (yukarıda resmedilmiştir) ve özel bir kağıt şapka (Jōtarō Kūjō'nun modeli) verilecektir. Standın duvarında dev bir illüstrasyon ve Jōtarō Kūjō'nun gerçek boyutlu bir figürü olacak. Standın büyük monitörleri en son tanıtım videosunu ve diğer videoları gösterecek.

LAWSONmarketler Başlat Cumartesi günü yeni bir JoJo's Bizarre Adventure kampanyası (yukarıda resmedilmiştir) ve çeşitli bağlama ürünleri de AnimeJapan'ın LAWSON standında satışa sunulacak.

anime olacaközellikaşağıdaki döküm:


Daisuke OnoJotaro Kujo olarak


Unshou IshizukaJoseph Joestar olarak


Kenta MiyakeMuhammed Avdol olarak


Daisuke HirakawaNoriaki Kakyoin olarak


fuminori komatsuJean Pierre Polnareff olarak


Takehito KoyasuTanrı olarak
MüdürNaokatsu Tsudave dizi yönetmeniKenichi Suzukibir kez daha animeyi denetliyorlardavut yapımı.Yasuko Kobayashidizi senaryolarından sorumlu ve Masahiko Komino karakterleri tasarlıyor.

david prodüksiyonun önceki 26 bölümlük televizyon animesikapalı ikisi birdenBölüm 1: Phantom Blood ve Bölüm 2: Orijinal mangadan Savaş Eğilimi. O anime geçen Nisan'da yayına girdi.

Yeni dizinin prömiyeri 4 Nisan Cuma günü saat 24:30'da (5 Nisan Cumartesi günü saat 12:30'da geçerli olmak üzere) başlayacak.Tokyo MX TVistasyon.

Resimler © Hirohiko Araki & Lucky Land Communications/Şueisha, JoJo's Bizarre Adventure SC Üretim Komitesi