Ju on: The Final Horror Filminin Fragmanı Yayınlandı

Ju on: The Final Horror Filminin Fragmanı Yayınlandı

20 Haziran'da vizyona girecek olan franchise'daki son yayı gösteren film

Japonya'nın resmi web sitesi o-o korku filmi serisi başladı yayın Akışı için bir teaser Ju-on: Final Perşembe günü film. Fragman, film serisinin 'En Korkunç Korku Filmi Dizisi' için Japon anketlerinde defalarca birinci sırayı aldığını belirtiyor. Fragman ayrıca filmin 'son Ju-On arkı' olduğunu söylüyor ve 'Circle of Life' tema şarkısının ön izlemesini yapıyor.Çift.

bu Ju-on: Final olarak terfi ettirilirgeçenfilmde o-o franchise. Film, 20 Haziran'da Japon sinemalarında gösterime girecek.Masayuki Ochiai, en son yönetmenfilmJu-On: Owari no Hajimari (Ju-On: Sonun Başlangıcı), yönetmenliğe geri dönecek.

Airi Taira( 20. Yüzyıl Erkekleri ) filmde Mai olarak oynayacak. Hikayede, küçük kız kardeşi Yui'yi (Nozomi Sasaki), Ju-On sırasında kaybolan bir okul öğretmeni: Owari no Hajimari, okuldan kaçan bir öğrenci olan Toshio Saeki'nin (Kai Kobayashi) evini ziyaret ederken.Misaki Saishove Kayako Saeki olarak geri dönecek.İlkJuon: Kinfilm, 2003 yılında Japonya'da sinemalarda gösterime girdi ve başrolde oynadığı bir Hollywood canlı aksiyon filmine uyarlandı.Sarah Michelle GellarKorku filmi serisi, Japonya'da iki Hollywood uyarlaması ve birden fazla devam filmi aldı. Ju-On: Owari no Hajimari geçen Haziran'da açıldı.