Jump Force Oyunu, My Hero Academia'nın Tüm Gücünü Ekliyor

Jump Force Oyunu, My Hero Academia'nın Tüm Gücünü Ekliyor

DLC karakteri ile Mayıs ayında çıkıyorYu-Gi-Oh!Seto Kaiba

Resmi Twitter hesapları içinBandai Namco Eğlenceİngiltere ve Bandai Namco Entertainment America Perşembe günü açıkladıKahraman AkademimAll Might, Jump Force çapraz dövüşü için ikinci DLC karakteri olacak oyun . Karakter, Mayıs ayında oyunda çıkacakile birlikte Yu-Gi-Oh!Seto Kaiba ve bir diğer karakter.

zıplama-kuvvet-tüm-güç-3 zıplama-kuvvet-tüm-kuvvet-4 zıplama-kuvvet-tüm-might-5 zıplama-kuvvet-tüm-güç-6 zıplama-kuvvet-tüm-güç-7 zıplama-kuvvet-tüm-might-8
zıplama-kuvvet-tüm-might-1 zıplama-kuvvet-tüm-güç-3 zıplama-kuvvet-tüm-kuvvet-4 zıplama-kuvvet-tüm-might-5 zıplama-kuvvet-tüm-güç-6
zıplama-kuvvet-tüm-güç-7 zıplama-kuvvet-tüm-might-8

Oyunda toplam dokuz DLC karakteri olacak. Ağustos ayında üç karakter daha yayınlanacak ve son üçü henüz duyurulmamış bir tarihte yayınlanacak. Mayıs ve Ağustos aylarındaki iki ücretli DLC seti, üç DLC karakteriyle birlikte avatar kostümlerini ve becerilerini de içerecek. Ek olarak, şirket Nisan'dan Ağustos'a kadar her ay ücretsiz güncellemeler yayınlıyor.

Spike Chunsoftoyunu geliştirdi,başlatılanüzerindeOyun istasyonu4, Xbox One ve PC üzerindenBuhar15 Şubat'ta Amerika ve Avrupa'dave14 Şubat'ta Japonya'da.

Ejder topu'sAkira Toriyama tasarlanmışoyun için bazı orijinal karakterler ve oyuncular oyunda kendi avatar karakterlerini oluşturabilirler. Oyunun sezon geçişi, oyuncuların dokuz DLC karakterinin tümüne erişmesine izin verir.

Kaynaklar: Bandai Namco Entertainment İngiltere'nin Twitter'ı hesap , Bandai Namco Entertainment America's Twitter hesap


Açıklama: Bandai Namco Holdings Inc.'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olan Bandai Namco Filmworks Inc., Inc.'de kontrol gücü olmayan, azınlık hissedarıdır.