Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre Anime Oyuncuları ve Hikayelerini Açıkladı

Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre Anime Oyuncuları ve Hikayelerini Açıkladı

Takahiro Sakurai,Roma Parkı,Hisako Kanemoto,Yoko Hikasa,Natsumi Takamorianime yıldızı

için resmi Twitter hesabıJunji Ito Maniac: Korkunç Japon Masalları, yeni anime korku manga sanatçısı dayalıJunji Ito'nin çeşitli hikayeleri, oyuncu kadrosunu ve Cuma günü animeye dahil edilecek beş hikayeyi açıkladı. Site ayrıca animeden bazı fotoğraflar da yayınladı.

Takahiro SakuraiveRoma Parkı'The Strange Hikizuri Siblings: The Séance'da (Kaiki Hikizuri Kyōdai: Kōreikai) sırasıyla Kazuya Hikizuri ve Kiko'yu oynayın.

Hisako Kanemoto'Dayanılmaz Labirent'te (Taegatai Meiro) Sayoko'yu oynuyor.Yoko Hikasa'Tavan Arasındaki Uzun Saç'ta Chiemi'yi oynuyor (Yaneura hiçbir Nagai Kami).

Natsumi Takamori'Bullied' (Ijimekko) filminde Kuriko'yu oynuyor.

Anime ayrıca Ito'nun 'Where the Sandman Lives' (Suima no Heya) hikayesini de içerecek.

zorbalık03 hikizuri02 hikizuri03 hikizuri04 uzun saç02 uzun saç03 dayanılmaz02 dayanılmaz03 dayanılmaz04 dayanılmaz05
zorbalık02 zorbalık03 hikizuri02 hikizuri03 hikizuri04
uzun saç02 uzun saç03 dayanılmaz02 dayanılmaz03 dayanılmaz04
dayanılmaz05

Anime 2023'te çıkış yapacak ve Ito'nun çalışmasından 'ilk kez' canlandırılacak 20 hikaye içerecek. Anime'de hikayeler yer alacak.Tom, Sōichi ve The Hanging Balloons ciltleri, diğer ciltler arasında.

Bu daha önce meydana çıkarmak Itō Junji Kesssaku-shū (Junji Ito Masterworks Collection) manga koleksiyonunun çalışmalarında yeni bir anime projesi olduğunu söyledi. Manga koleksiyonu, Ito'nun daha ünlü eserlerinden bazılarını içeriyor ve 2011-2 arasında yayınlanan toplam 11 ciltten oluşuyor.

Onunuzumakive Tomie manga varesinlenilmişcanlı aksiyon uyarlamaları ve onunGYOmanga, orijinal bir video anime projesine ilham verdi.MedyaIto'nun yanı sıra bu üç manga başlığını yayınladı.Korku Fragmanları,Frankenstein: Junji Ito Öykü Koleksiyonu, veParçalanmış: Junji Ito Hikaye Koleksiyonuİngilizcede.

2018Junji Ito 'Koleksiyon'anime, Itō Junji Kessaku-shū (Junji Ito Masterpiece Collection) ve Fragments of Horror mangasından bazı hikayeleri uyarladı. Anime, ikinci ve üçüncü DVD setlerinde Ito'nun Tomie hikayesinin bir uyarlamasını içeriyordu.

ComicsOneonun yayınladıTen Rengi Korkumanga,Karanlık At Çizgi Romanlarıonun yayınladıTerör Müzesimanga veKodanşa Çizgi Romanlarıonun yayınladı Junji Ito'nun Kedi Günlüğü: Sen ve Ben manga.

Ito'nun Uzumaki mangası da ayrı bir gelecek için ilham veriyor.animeadaptasyon. Dört bölümlük mini dizinin ilk bölümü şu anda başlayacak.Toonami. Animenin ilk olarak Japonya'da prömiyeri yapılmadan önce 2020'de Toonami'de çıkması planlanıyordu, ancak animegecikmiş2021'e. Yine oldu gecikmiş Ekim 2022'ye kadar.

Kaynaklar: Junji Ito Maniac: Korkunç Japon Masalları İnternet sitesi , komik natalie