K Anime Sezon 2'nin 4. Teaser Videosu Gümüş Kral'ı Tanıtıyor

K Anime Sezon 2'nin 4. Teaser Videosu Gümüş Kral'ı Tanıtıyor

K: Kralların Dönüşüözellik için önizleme taramasıDaisuke Namıkawa,Mikako Komatsu,Kenjiro Tsuda

için resmi web sitesiK: Kralların Dönüşü, ikincimevsimK televizyon animesi başladı yayın Akışı Pazartesi günü dördüncü bir teaser. Fragmanda Gümüş Kral Yashiro Isana yer alıyor:

Metin: Bağlarının her biri...

Resmi web sitesi ayrıca Scepter 4'ü içeren yeni bir karakter görseli ortaya çıkardı:

'100 Gün x 100 Görsel' kampanyası, web sitesi vecanlandır100 gün boyunca her gün bir kez daha yeni bir teaser görseli yayınlayacak. buNiconicoCanlı hizmet, Temmuz ayından itibaren ilk sezonu tekrar yayınlayacak. Niconico Live ayrıca oyuncu kadrosuyla Temmuz ve Eylül ayları arasında üç aylık K spesiyaline ev sahipliği yapacak. yaratıcılarYukarıTwitter gönderilerinden oluşan bir kitap satacak. Son olarak, oyuncularDaisuke Namıkawa,Mikako Komatsu, veKenjiro Tsuda27 Eylül'de Pacifico Yokohama'da yeni sezonun ön gösteriminde görünecek.Shingo SuzukiStüdyoda yeni sezon için yönetmen ve karakter tasarımcısı olarak görev yapacakGoHands. Suzuki daha önce ilk sezonu yönetti veK: Kayıp Krallar devam filmi film.

Daha önce devam dizisi için resmi web sitesi meydana çıkarmak ana kadro ve oyuncu kadrosu.

Ana kadro şu şekilde:

Orijinal Çalışma: GoRA x GoHands
Yönetmen, Karakter Tasarımcısı: Shingo Suzuki
Baş Animasyon Direktörü:Makoto Furuta
Prop Tasarımcısı:Takahiro Kişida
Mekanik Tasarımcı;Hiroşi Okubo
Baş Animatörler:Takayuki Uchida,Naoki Okada, Hiroshi Okubo
Dizi Kompozisyonu: GoRA
Dizi Yönetmeni:Hiromitsu Kanazawa
Sanat Yönetmeni:Ken Naito
Renk anahtarı:Tomoko Saito
CGI Direktörü:Takanori Kikuchi
Fotoğraf Yönetmeni:Yuichiro Tozawa
Düzenleme:Ayako Tan
Ses Yönetmeni:Chikako Yokota
Ses efektleri:Naoto Yamatani
Ses Üretimi:Glovision
Müzik:mikio endo
Müzik Prodüksiyonu:Starchild Kayıtları
Animasyon Prodüksiyonu: GoHands
Üretme:k-projesi MBS

Oyuncu kadrosu şöyle olacak:Yasuhiro Isana olarak Daisuke NamikawaDaisuke OnoKuroh Yatogami olarakNeko olarak Mikako KomatsuHiro Şimonoitaat olarakHaziran FukuyamaMisaki Yata olarakkaori nazukaDohan Hirasaka olarakMamoru MiyanoSaruhiko Fushimi olarakMiyuki SawashiroSeri Awashima olarakSatomi SatouKukuri Yukizome olarakShozo IizukaDaikaku Kokujoji olarakTakahiro Sakuraiben Izumo'yumKuşanagiTomokazu SugitaReisi Munakata olarakYui HorieAnna Kushina olarakYuuichi NakamuraRikio Kamamoto olarakYuuki KajiTatara Totsuka olarakKenjiro Tsuda Mikoto olaraksuoh

Kadro da oynayacakKazuyuki OkitsuNagare Hisui olarak.

İnternet sitesi tarif eder hikaye:

Tarihin tuhaf bir şekilde gerçeklikle örtüştüğü modern Japonya'da. Orada, büyük süper güçlere sahip yedi 'Kral' vardı. Krallar, kendi güçlerini paylaştıkları klanlarıyla birlikte klanlar oluşturdular. Kaosa neden olan mavi, kırmızı alevler, beyazda parıldayan düzensizlikler ve yeşile ayrılan reformlar ile bağlı düzen. Her biri kendi yeteneklerine sahip Krallar, şimdi...

Mavi Klan 'Scepter 4'ün lideri Mavi Kral Reisi Munakata, sırtında büyük sorumluluklar taşıyordu. Altın Kral Daikaku Kokujōji'nin denetlediği ve Dresden Slate adını verdiği kule hala aklındaydı ve önceki Kızıl Kral Mikoto Suoh'u öldürerek büyük bir yük hissetti.

Öte yandan, eski Kızıl Klan 'Homra' klan üyesi Anna Kushina, yeşil klan 'ormanı'ndan gelen saldırıları deneyimledi ve bir sonraki Kızıl Kral olarak uyandı. Bunu yaparak yoldaşlarını bir kez daha güçlü bir bağla bağladı.

Sonunda, Beyaz klan üyeleri Neko ve Kuroh, Beyaz Kral Yashiro'nun hala hayatta olduğuna inanır ve nerede olduğunu arar. Ancak, Beyaz Kralı arayan sadece onlar değildi. Yeşil Kral Nagare Hisui bir kez daha...

'Orman'ın bir kez daha harekete geçmesiyle, çeşitli Kralların kaderleri bir araya getirilir.

K anime projesinin resmi Twitter hesabı, Ekim 2014'te, prodüksiyonun devam filmi olduğunu duyurdu.franchise2015 yılı için yeşil ışık yakıldı. Duyuruda Yashiro karakterine sahip bir resim yer aldı.

Televizyon animesi 2012'de gösterime girdi veMedya akışyayınlandığı gibi Kuzey Amerika'da. İngilizcedub akışViz'deneon sokakhizmet. Yanipiyasaya sürülmüşBlu-ray Disc ve DVD'deki dizi. Anime ayrıca birçok manga uyarlamasına ve yan ürüne ilham verdi.

Anime FuarıParis'te LA ve Japan Expo'dabarındırılanK: Missing Kings'in dünya prömiyerleri, geçen Temmuz ayında Japonya'da açılmadan önce.Onbir SanatayrıcaekranlıEylül ayında Kanada'da film.