K ON'dan Kotobuki, Live Action Kiki'nin Teslimat Hizmetinde Jiji Oynuyor

K ON'dan Kotobuki, Live Action Kiki'nin Teslimat Hizmetinde Jiji Oynuyor

Minako KotobukiKiki'nin kara kedisini oynuyor; Kiki'nin Jiji ile çıkış yaptığı ilk fotoğrafları

Minako Kotobuki, Tsumugi Kotobuki'yi oynadığı bilinen seslendirme sanatçısıK-ON!, canlı aksiyonda cadı Kiki'nin kara kedisi Jiji'yi oynayacakfilmnın-ninEiko Kadonofantastik roman serisiKiki'nin Teslimat Hizmeti(Majo Takkyubin yok). Kiki'nin Jiji ile ilk fotoğrafları da çıkış yaptı Perşembe günü.

Jiji alaycı ama Kiki'nin yol arkadaşı olarak güvendiği kara bir kedidir. Doğduklarından beri birlikte büyüdüler ve Jiji sadece Kiki ile konuşabiliyor.

Kotobuki, oyuncu kadrosundaki şaşkınlığını dile getirerek, filmde olacağını asla hayal etmediğini söyledi. Kotobuki, kedinin sahneden sahneye çeşitli sembolik roller (örneğin, Kiki'nin baba figürü veya büyükbaba figürü) üstlendiği için Jiji'yi oynadığında erkek zihniyetini üstlendiğini söyledi. Kiki aktrisFuka Koshiba(Iki mo Dekinai Natsu) Kotobuki'nin Jiji sesinin sevimli olduğunu ve Jiji'nin setteyken tam olarak hayal ettiği gibi konuşacağını söyledi.Rei SakumaJaponca Jiji oynadıdubnın-ninHayao MiyazakiveStüdyo Ghibli'ın anime film versiyonu, geç ikenPhil HartmanDisney'in İngilizce dublajında ​​kediyi oynadı.

16 yaşındaki oyuncuRyohei Hirota oynarKiki'nin arkadaşının kritik rolüFokyeni filmde.başrolKoshiba ve Hirota ileMachiko Ono(Suzaku, Like Father, Like Son) Kiki'nin çalıştığı fırının sahibi Osono rolünde.Hiroşi YamamotoOsono'nun fırıncı kocası Fukuo'yu oynuyor veMiho Kanazawafırını ziyaret eden Saki adında bir kadını oynuyor.Rie Miyazawa(Oceans, Hana, Peony Pavilion) Kiki'nin annesi Kokiri'yi oynuyor veMichitaka Tsutsui(Birleşme,Ballad: Namonaki Koi no Uta, Shikoku) Kiki'nin babası Okino'yu oynuyor. Bunlara ek olarak,Tadanobu Asano(Katil Ichi,acı bakla III) niyetOynaveteriner Dr. Ishi.

Takashi Shimizu(Kin/İçerimTom: Yeniden doğuş) filmi yönetiyor veSatoko Okudera(Yaz Savaşları,kurt çocuklar,Prenses ve Pilot) senaryoyu yazdı.

filmebaşlamak23 Mayıs 2013'te bir Tokyo stüdyosunda ve Temmuz'da sona erdi. Film 1 Mart'ta Japonya'da vizyona girecek.

altı romanbirimlerMajo no Takkyūbin, kara kedisi Jiji ile Kiki'nin gelişini takip ediyor. 1.8 milyon kopya sattılar ve İngilizce, İtalyanca, Çince, İsveççe ve Korece dahil olmak üzere sekiz dile çevrildiler. Hayao Miyazaki, Studio Ghibli'nin ilk roman cildini uyarlayan ünlü anime film versiyonunu yönetti.

Kaynak: Mainichi Shimbun's Eski Web

Görseller © 2014 Kiki'nin Teslimat Hizmeti Üretim Komitesi