K: Seven Stories Theatrical Anime Project 2018 Yazından Başlıyor Japonya'da Başlıyor

K: Seven Stories Theatrical Anime Project 2018 Yazından Başlıyor Japonya'da Başlıyor

Ayrıca:K: Kayıp KrallarEkim ayında Tokyo, Kyoto'da sahne alacak

'Daisuke Namıkawa'K' Tahvilleri Acil Toplantısı' Etkinlik Cumartesi günü ilan edildi için daha fazla ayrıntıK: Yedi Hikaye, en yenianimeiçindeYukarıveGoHands'K franchise. Anime bir tiyatro anime projesi olacak ve 2018 yazından itibaren sinemalarda gösterime girecek.

Web sitesi ayrıca proje için yedi başlık listeledi (rastgele bir sırayla), ancak başlıkların henüz resmi olmadığını da ekledi:

K: SIDE:BLUE'ya Dayalı Yedi Hikaye
K: Kayıp Küçük Dünyaya Dayalı Yedi Hikaye


K: R:B'ye Dayalı Yedi Hikaye


K: SIDE:GREEN'e Dayalı Yedi Hikaye


K: Kırmızının Hafızasına Dayalı Yedi Hikaye


K: Idol K'ya Dayalı Yedi Hikaye


K: Yeni Hikayeye Dayalı Yedi Hikaye

Franchise web sitesi, tiyatro projesinin 'sırayla' sinemalarda açılacağını belirtti, ancak projenin yedi bölümlük bir dizi olup olmayacağı netleşmedi. Web sitesi ayrıca, çalışmaların her birinin kısa anime mi yoksa tam uzunlukta film projeleri mi olacağını belirtmedi.

K: Kırmızı Hafızaserideki bir manganın adıdır ve K SIDE:BLUE, K:SIDE:GREEN ve K:R:B serideki romanların adlarıdır.K―Kayıp Küçük Dünya―hem roman hem mangadır. Idol K, serideki karakterlerin hepsinin idol olup olmadığını yeniden hayal eden bir parodi kitabı.

Shingo SuzukiAnime GoHands stüdyosunda yönetmen ve karakter tasarımcısı olarak geri dönüyor. GoRA ve GoHands, orijinal hikaye için bir kez daha kredilendirildi.

13 bölümlük orijinal K televizyon anime dizisi Ekim 2012'de Japonya'da yayınlanmaya başladı.K: Kayıp KrallarTemmuz 2014'te devam filmi ve ardından 13 bölümK: Kralların Dönüşütelevizyon anime dizisi Ekim 2015'te prömiyerini yaptı.

Medya lisanslıorijinal K anime serisi, K: Kayıp Krallar,veK: Kralların Dönüşü.huluveneon sokak akışilk K anime serisi ve K: Return of Kings devam serisi.

Seri, çeşitli romanlar, CD'ler ve mangaların yanı sıra bir dizi sahne oyununa da ilham verdi. Cumartesi günü de etkinlik meydana çıkarmak Ekim ayında Tokyo ve Kyoto'da gösterime girecek olan K: Missing Kings tiyatro oyunu.

İlk sahne oyunu Butai K, Ağustos-Ekim 2014 arasında Tokyo'da yayınlandı. K Dai-ni-Shō: Kralın Uyanışı adlı ikinci oyun, Ağustos 2015'te Tokyo ve Osaka'da yayınlandı. Üçüncü oyun, K―Lost Small World―, Temmuz 2016'da Tokyo'da koştu.

Güncelleme: Akışlı sunumdan resimler eklendi.

[Aracılığıyla Uri-Sure Matome+ , Nijimen ]