Kabaneri of the Iron Fortress Biten Teması EGOIST'in chelly'si Aimer'den Listelendi

Kabaneri of the Iron Fortress Biten Teması EGOIST'in chelly'si Aimer'den Listelendi

Hiroyuki Sawanoiçin parça oluştururTitan'a Saldırıtakımın nisan animesi

Amazon Japonya listeleme bitiş tema şarkısını içeren tek bir CDAkıllı Stüdyoorijinal televizyonanimedizilerDemir Kale Kabaneri(Kotetsujō no Kabaneri).Beğenmek(Rezonansta Terör,Fate/stay night: Sınırsız Bıçak İşleri) 'ninelie' şarkısını vokalist Chelly ile seslendirecek.BENCİL(Suçlu Taç,Psiko-Geçiş,Proje Itohfilmler).Hiroyuki Sawano(Titan'a Saldırı,Aldnoah.Zero) parçayı besteliyor ve üretiyor.

Beş parçalı tek CD 11 Mayıs'ta gönderilecek

Sawano ayrıca dizinin müziklerini de yapıyor ve EGOIST yaratıldı açılış şarkısı 'Kabaneri of the Iron Fortress.''Steampunk hayatta kalma eylemi' hikayesi, insanların kendilerini 'Kabane' olarak bilinen çelik kalpli zombi benzeri varlıkların tehdidine karşı istasyon adı verilen kalelerde saklandıkları ada ülkesi Hinomoto'da geçiyor. İstasyonlar arasında sadece 'Hayajiro' olarak bilinen zırhlı lokomotifler geçiyor.

Animenin amacıprömiyer7 Nisan sırasındaFuji TV'sNoitamizaman dilimi. İlk bölüm 24:25'te (8 Nisan'da saat 12:25'te) yayınlanacak, kalan bölümler ise 24:55'te (12:55) yayınlanacak. resmi web sitesiakışşovun geçen ayki ikinci tanıtım videosu.

dizi olacak aktarım üzerindeAmazon BaşbakanıAmerika Birleşik Devletleri ve Japonya'da.

Oyuncular şunları içerir:


Taşuku Hatanaka(Ushio ve ToraUshio), Aragane İstasyonu'nda demir ve buhar motorları yaparak geçimini sağlayan genç bir buharlı demirci olan Ikoma'yı canlandırıyor. O ve iyi arkadaşı Takumi, Kabane'yi yenmek için 'Tsuranuki Zutsu' adlı bir silah geliştirdi. Şimdi herkes onu hafife alıyor ama o muzaffer olacağı bir günü sabırsızlıkla bekliyor.


Sayaka Senbongi(Eve Dönüş Kulübü GünlükleriClaire Kokonoe), Kōtetsujō'ya binen ve Aragane İstasyonunda görünen gizemli bir kız olan Mumei (İsimsiz) rolünde. Savaşçılardan özel muamele görüyor gibi görünüyor, ama gerçek renkleri...


Maaya Uchida(Charlotte'un Yusa ve Misa'sı) Aragane İstasyonu'nu yöneten ailenin en büyük kızı Ayame rolünde. Bir gün babasının yerine yönetecek, ancak şimdiye kadar fikirlerini açıkça ifade etmedi.


Toshiki Masuda(flamingo samurayMasayoshi Hazama), Ayame'nin ailesine kişisel koruması olarak hizmet eden genç bir savaşçı olan Kurusu rolünde. Savaşçılar arasında kılıç kolu hatırı sayılır derecededir. Genellikle ayık ve dürüsttür ve bir savaşçı olarak onurunu korur.


Yuuki Kaji(Titan'ın Eren'ine Saldırı) Takumi, Ikoma'nın arkadaşı ve diğer buharlı demirci olarak. Ikoma'nın aceleciliği karşısında şok olmasına rağmen, Ikoma'nın kimseden korkmamasına hayran kalıyor.


Kaane Oki(Taze Güzel TedaviCure Peach) Kajika, Ikoma ve Takumi'nin arkadaşı ve buharlı demirci arkadaşı rolünde. Ailevi bir kişiliğe sahiptir.


Maria Ise(Avcı × AvcıKillua), Hinomoto boyunca eşya taşıyan Hayajiro 'Kōtetsujō' mürettebatının bir üyesi olan Yukina rolünde. O işini seven bir utangaç ama abla gibi çalışkandır.


Ryota Ohsaka(Kızıl Saçlı Pamuk PrensesZen), Aragane İstasyonu'nda yaşayan bir buharlı demirci olan Sukari olarak. Alaycı bir tavır sergiliyor ama iyi bir muhakeme yeteneğine sahip.


Kensuke Satou(Tabut Prenses ChaikaNikolai Aftotorr), Ayame'nin ailesine hizmet eden bir savaşçı olan Kibito rolünde. Her sosyal sınıftan insana ayrım yapmadan anlayışlı davranır ve davranır.

Ayrıca, web sitesi listeler Mamoru MiyanoBiba adında bir karakter olarak, ancak hiçbir resim veya bilgi yayınlanmadı.

Anime yönetmeni yeniden bir araya getiriyorTetsuro Arakive Attack on Titan'dan sorumlu ekip olan Wit Studio.Geass koduyaratıcıIchiro Okouchisenaryoları yazıyor.Haruhiko Mikimoto(Makro 7,silah avcısı) orijinal karakterleri tasarlıyor.

Haber ipucu için Thunder King Nue'ye teşekkürler.