Kadokawa: Yeni KanColle Animesi 2022'de Yayınlanacak

Kadokawa: Yeni KanColle Animesi 2022'de Yayınlanacak

Devam filmi ilk olarak 2015'te duyurulmuştu.

buon ikiçevre ve yapım şirketi C2 Kikan gönderildi Pazar günü yılbaşı selamlaması ve anime stüdyosunun bunu söylediğini söyledi.ENGIve yayıncıKadokavayeni KanColle animesinin yapımında istikrarlı bir şekilde ilerleme kaydediyorproje, adım adım. C2 Kikan, Kadokawa'nın çevreye yeni KanColle animesinin 2022'de yayınlanacağını söylediğini de sözlerine ekledi.

C2 Kikan, KanColle animasyon ekibinden Yukikaze ve Shigure karakterlerinin bir Yılbaşı tebrik illüstrasyonunu yayınladı.

Anime, 2013 yılında piyasaya sürülen bir web tarayıcı oyununa dayanıyor ve insanlığın denizlerin kontrolünü kaybettiği bir dünyada geçiyor. Denizleri ele geçiren tehdit Abyssal filosudur. Bu tehdide karşı koyabilecek tek kişi, eski zamanlardan beri donanma gemilerinin ruhuna sahip olan Kan-Musu (Filo Kızları) kızlarıdır.12 bölümlük ilk anime dizisi Ocak 2015'te yayınlandı vegevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan dizi.eğlencediziyi DVD ve Blu-ray Disc'te İngilizce altyazılı ve İngilizce olarak yayınladıdubHaziran 2017'de.

İlk televizyon anime serisinin son bölümü,meydana çıkarmakMart 2015'te televizyon animesinin devamı geleceğini duyurdu. Animenin resmi Twitter hesabı belirtilen 2015 yılının Ağustos ayındafranchise'in film projesi ve devam filmi aynı anda prodüksiyona giren ayrı projelerdi.

buKantai Koleksiyonu -KanColle- film açıldıKasım 2016'da Japonya'da ve Mart 2017'ye kadar 560 milyon yen (yaklaşık 5 milyon ABD Doları) kazandı.

Studio ENGI — Kadokawa, pachinko ve pachislot oyun makinesi yapımcısının yayıncısı olan yeni 2D/3D animasyon stüdyosuSammyve anime holding şirketiUltra Süper Resimler kurulmuşNisan 2018'de — yeni animeyi üretiyor.

Yayıncı Kadokawa, Kasım 2019'daki mali sonuç raporunda KanColle televizyon animesinin 'ikinci sezonunun' hala yapımda olduğunu bildirdi.

Kaynak: C2 Kikan'ın Twitter'ı hesap aracılığıyla Otakomu

Güncelleme: Kan-Musu'nun telaffuzu düzeltildi. Teşekkürler, shosakukan.