Kagamine Rin Kendi Mangasını Alır, Roman

Kagamine Rin Kendi Mangasını Alır, Roman

Manga, 'Rin-chan Now!'a dayanan roman Vocaloid'den bir şarkı

Vocaloid illüstratörHiro Tamurave yazarsezuSahip olmak piyasaya sürülmüş hem bir manga hem de Vocaloid idolü Kagamine Rin'e dayanan bir roman. YayımcıIchijinshaikisini de gönderdi Rin-chan Şimdi ver. 0 manga (sağda resimde) ve Rin-chan Şimdi! SS'ler Çarşamba günü roman. sezu hem manga hem de roman için hikayeyi ele alıyor ve Tamura mangayı çiziyor ve roman için illüstrasyonlar sağlıyor.

Hem roman hem de manga, sezu tarafından Hatsune Miku ve Megurine Luka için yazılan 'Rin-chan Now!' adlı şarkıya dayanıyor ve sanat eseri Tamura'ya ait bir müzik videosu içeriyor (aşağıdaki videoya bakın). Rin-chan Şimdi! SS'nin romanı da bir CD'yi paketliyor.

Tamura ve sezu ayrıca Ichijinsha's dergisinin Mayıs sayısında Rin-chan Now mangasını başlattı.çizgi roman RexÇarşamba günü dergisi.Orijinal 'Rin-chan Now!' şarkı Owata-P tarafından bestelenmiştir. Owata-P ayrıca hem manga hem de roman için editoryal denetimi üstleniyor.

Mangayı veya romanı belirli mağazalardan satın alan hayranlar sırasıyla Tamura'dan bir illüstrasyon kartı veya sezu'dan özel bir mesaj alacaklar.

Kaynak: komik natalie

Resim © sezu / Hiro Tamura /Beyin(Owata-P)
©Crypton Geleceğin Medyası, INC. www.piapro.net
©ÇIKIŞ MÜZİKLERİ
©SEGA