Kaguya sama: Love is War OVA'nın Tanıtım Videosu Mayo Bölümünü Anlatıyor, Daha Fazlası (Güncellendi)

Kaguya sama: Love is War OVA'nın Tanıtım Videosu Mayo Bölümünü Anlatıyor, Daha Fazlası (Güncellendi)

Manga'nın 22. cilt paketleri 3 bölümBU19 Mayıs'ta

animesinin resmi Twitter hesabıdır.aka akasaka'sKaguya-sama: Aşk Savaştır(Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunōsen) mangası yaklaşmakta olan üç bölümlük orijinal video anime için en yeni tanıtım videosunu yayınlamaya başladı (BU) Cuma gününde.

Videoyu Twitter'da oynatmak için aşağıdaki resmi seçin:

Manganın 22. derlenmiş kitap cildidemetOVA, 19 Mayıs'ta DVD'de.OVA'nın üç bölümü olacak: 'Kaguya-sama Darkness Volume 1,' 'Kaguya-sama Darkness Volume 2' ve 'Kaguya-sama wa Tabesasetai' (Kaguya-sama Onu Yemek İstiyor). bugenç atlamaissue, ilk bölümün bir mayo bölümü olacağını, ikinci bölümün belirli bir bulunan kitap etrafında döneceğini ve üçüncü bölümün bir yemek savaşı hakkında olacağını söylüyor.

ilk televizyonanimemanganınprömiyeri yapıldıOcak 2019'da 12 bölüm olarak yayınlandı.Amerika Aniplex akışseri açıkhulu,gevrek rulo, veFunimationŞimdi. Şirket ayrıcapiyasaya sürülmüşanime Şubat 2020'de Blu-ray Disc'te.Kaguya-sama wa Kokurasetai? Tensai-tachi no Renai Zunōsen, ikinci sezon, Nisan 2020'de gösterime girdi. FunimationakışJaponya'da yayınlanan anime. eğlence dublajlı animenin her iki sezonu.

Anime üçüncü bir sezon alacak.

Manga daesinlenilmişEylül 2019'da Japonya'da vizyona giren canlı aksiyon filmi.sıralanmışaçılış haftasında 1 numarada. Manga bir canlı aksiyona ilham veriyordevam filmiolacak filmaçık20 Ağustos'ta.

akasaka başlamak diziŞueisha'sMucize AtlamaMayıs 2015'te dergi ama etkilenmiş Mart 2016'da Young Jump'a gönderdi. Manga ayrıca iki spinoff manga serisine de ilham verdi.

Güncelleme: Gömülü video Japonya dışında oynatılmadığından, videonun eklendiği resmi Twitter gönderisine bağlantı. Teşekkürler, George.

Kaynak: Kaguya-sama: Love is War animesinin Twitter hesabı hesap , komik natalie