Kakegurui Zorunlu Kumarbaz Anime Oyuncuları Ayaka Fukuhara, Mayu Udono

Kakegurui Zorunlu Kumarbaz Anime Oyuncuları Ayaka Fukuhara, Mayu Udono

Her iki seslendirme sanatçısı da Temmuz'da başlayacak dizide öğrenci konseyi üyelerini canlandırıyor

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninHomura KawamotoveToru Naomura'sKakegurui - Zorlayıcı Kumarbazmanga ilan edildi iki Pazar ve Pazartesi günleri daha fazla oyuncu kadrosu.Ayaka Fukuharaöğrenci konseyi sekreteri Sayaka Igarashi'yi oynayacak veMayu Udonoöğrenci konseyi memuru Runa Yomozuki'yi oynayacak.

Ayaka Fukuhara Sayaka Igarashi olarak

Runa Yomozuki olarak Mayu UdonoWeb sitesi duyurusunu yapacakseslendirme sanatçısıSalı günü öğrenci konseyi başkanı Kirari Momobami için. Daha önce açıklanan kadroiçerir:

Saori HayamiYumeko Jabami olarak

Minami TanakaMeari Saotome olarak

Tatsuya TokutakeRyota Suzui olarak

Yuki WakaiItsuki Sumeragi olarak

Karin NanamiYuriko Nishinotōin olarak

Maria IseMidari İkishima

Yu SerizawaYumemi Yumemi olarak

Tomokazu SugitaKaede Manyuda olarak

anime olacakprömiyerTemmuz'da ve 12 bölüm olacak.

Yen Basın tarif eder seri:

Hyakkaou Özel Akademisi. Çok özel bir müfredata sahip ayrıcalıklılara yönelik bir kurum. Görüyorsunuz, zenginlerin en zengininin oğulları ve kızları olduğunuzda, sizi önde tutan atletik kahramanlık ya da kitap zekası değil. Rakibini okuyor, anlaşmanın sanatı. Bu becerileri geliştirmenin sıkı bir kumar müfredatından daha iyi bir yolu var mı? Hyakkaou Özel Akademisi'nde kazananlar krallar gibi yaşar ve kaybedenler zor durumda kalır. Ama Yumeko Jabami kaydolduğunda, bu çocuklara yüksek rollerin gerçekte nasıl göründüğünü öğretecek!

Yuichiro Hayashi(Animasyon Garo,PES: Barış Eko Gülüşü) animeyi yönetiyorHARİTA, veYasuko Kobayashi(Titan'a Saldırı, Animasyon Garo,JoJo'nun Tuhaf Macerası,Shakugan hiçbir Shana) dizi senaryolarından sorumludur.Manabu Akita(JoJo's Bizarre Adventure bölüm animasyon yönetmeni, tasarım asistanı) karakterleri tasarlıyor.TECHNOBOYS PULCRAFT YEŞİL FONU(Cadı El Sanatları İşleri,Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 3rei!!) animenin müziğini yönetiyor.

Manga başlatıldıKare Enix's gangan şakası dergisi Mart 2014'te yayınlandı. Square Enix, 22 Şubat'ta altıncı derlenmiş kitap cildini yayınladı. Yen Presslisanslıdijital olarak piyasaya sürülecek ve manganın eşzamanlı olarak yayınlanmasına Ekim 2015'te başladı. Şirket, Eylül 2015'te üçüncü derlenmiş cildi dijital olarak yayınladı.serbest bırakmakTemmuz ayında derlenen ilk ciltle başlayan seri baskıda.

Manga, devam eden üç spinoff manga serisine ilham verdi.Yuuichi Hiiragi'skakeguruiMidari manga Square Enix'te piyasaya sürüldüManga YUKARI! uygulama 21 Şubat'ta.Taku Kawamura's Kakegurui (Kari) dört panelli komedi mangasıbaşlatılan22 Aralık'ta ve Kei Saiki'ninKakegurui ikizmanga Eylül 2015'te piyasaya sürüldü. Kawamura ve Saiki'nin mangası gangan şakası dergi. Square Enix, 22 Şubat'ta Kakegurui ikizinin üçüncü derlenmiş kitap cildini gönderdi.

Kaynak: komik natalie