'Kaldırdığınız Dambıllar Ne Kadar Ağır?' Anime Daha Fazla Oyuncu, Şarkı Bilgisi, 3 Temmuz İlk Çıkışını Açıkladı

'Kaldırdığınız Dambıllar Ne Kadar Ağır?' Anime Daha Fazla Oyuncu, Şarkı Bilgisi, 3 Temmuz İlk Çıkışını Açıkladı

Kaito Ishikawa'vücut geliştirme komedisinde' eğitmen olarak rol aldı

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninÇok yaşa SandrovichveİYİ's Kaldırdığınız Halterler Ne Kadar Ağır? (Dambıl Ayak Ağırlığı Yağ? veyaNe kadar ağır dambıl kaldırabilirsin?) manga Pazartesi günü başka bir oyuncu kadrosunu, tema şarkıları hakkında bilgileri ve 3 Temmuz galasını duyurdu. Web sitesi ayrıca yeni bir önemli görsel yayınladı:

Kaito IshikawaHibiki ve diğerlerinin sık sık gittiği Silver Man Gym'de eğitmen olan Naruzō Machio'yu canlandırıyor. 20'li yaşlarının ortalarında hoş, yakışıklı bir adam. Spor bilimlerini öğrenmek için yurt dışında eğitim almış, bu nedenle insan vücudu ve antrenmanları hakkında bilgi sahibidir.

Dizi 3 Temmuz'da 22:30'da başlayacak. üzerindeAT-Xkanal ve daha sonra çalışacakTokyo MX,KBS Kyoto,televizyonu arıyorum, ve diğer istasyonlar.Ai Fairuzve Kaito Ishikawa, sırasıyla karakterleri Hibiki Sakura ve Naruzō Machio olarak açılış tema şarkısı 'Onegai Muscle'ı söylüyorlar. Ishikawa ayrıca 'Macho A Name?' adlı kapanış tema şarkısını da söylüyor. Naruzo Machio olarak. Hem şarkıların hem de enstrümantal versiyonlarının yer aldığı CD single, 24 Temmuz'da satışa çıkacak.

Daha önce duyurulan oyuncu kadrosu şunları içeriyor:

Ai Fairouz Hibiki Sakura olarak


Sora AmamiyaAkemi Soryūin olarak


Shizuka IshigamiolarakAyaka UeharaDaha fazla


Nao ToyamaZina Void olarak


Yui HorieSatomi Tachibana olarak

Bunlara ek olarak,Tessho Gendadiziyi anlatacak.

'Vücut geliştirme komedisi', yemek yemeyi seven liseli bir kız olan Hibiki ile kas fetişi olan güzel ve karizmatik öğrenci konseyi başkanı Akemi'nin etrafında dönüyor. Personel hikayeyi anlatıyor:

'Hibiki… Yine mi şişmanladın?'

Yemek yemeyi seven liseli Hibiki Sakura'nın kalbini bıçak gibi kesen bir arkadaşının acımasız sözleri. Hibiki yaz tatiline kadar kesinlikle zayıf olmak için bir diyete girmeye karar verdi, ancak tek başına egzersiz yapmaya devam edemez. İşte o zaman Hibiki kendini bir antrenman salonunun önünde buldu! Hibiki, spor salonuna katıldıktan sonra güzel ve karizmatik öğrenci konseyi başkanı Akemi Sōryūin ile tanışır ve yoğun ama eğlenceli ağırlık antrenmanı dünyasına adım atar.

Mitsue Yamazaki(Tada Asla Aşık Olmaz,Aylık Kız Çocuk Nozaki-kun) animeyi yönetiyorDoğa KoboveFumihiko Şimo(Yeni oyun!) dizi senaryolarından sorumludur.Ai Kikuchi(Yeni Oyun!) karakterleri tasarlıyor. Silver Man Gym projeyi sunuyor.

Nispeten yeni bir manga sanatçısı olan Sandrovich ve MAAM, mangayıŞogakukanweb manga sitesiUra Pazarve 2016'da Shogakukan'ın Manga ONE uygulamasında. Shogakukan altıncı cildi Ocak'ta yayınladı.Yedi Deniz EğlencesiniyetYayınla19 Kasım'da İngilizce olarak ilk manga cildi.

Sandrovich'inBüyük Aşure manga ayrıca bir televizyon animesine ilham kaynağı oldu.

Kaynaklar: Kaldırdığınız Halterler Ne Kadar Ağır? animeler İnternet sitesi , MoCa Haberleri

Resimler ©2019 Sandrovich Yabako, MAAM・Shogakukan/Silvermanji・Shogakukan/Silvermangym