Kamen Rider 4. Mitsuru Matsuoka Başrolünde Net Filmler Planlandı

Kamen Rider 4. Mitsuru Matsuoka Başrolünde Net Filmler Planlandı

biniciler geldi#5, #6 karakter de planlandı

Aktör ve Kamen Rider Drive tema şarkısı şarkıcısıMitsuru Matsuoka( Kamen Rider W Forever: A'dan Z'ye/Gaia Kader Anıları ) yepyeni Kamen Rider #4 olarak bir dizi net filmde yer almak için imza attı. Matsuoka ayrıca net serisinin 'tema şarkısı' zamanını da seslendirecek.

Üç dVideo Özel - Kamen Rider #4 net filminden ilki prömiyer 28 Mart'ta yayın hizmeti dVideo'da yayınlayın ve Sky Cyclone adlı uçağın pilotluğunu yapan yeni kahramanın yıldızı olun. Üçüncü bölüm 4 Nisan'da gösterime girecek. Superhero Taisen GP: Kamen Rider 3-gō filminin ilk 1.000.000 katılımcısı mini diziyi DVD'ye alacak.

Mini dizi de oynayacakRyoma TakeuchiKamen Rider Drive olarak,Kento HandaKamen Binicisi olarakYüzde,Yuuichi NakamuraKamen Rider Zeronos olarak, Yuu Inaba Go Shijima olarak veRio UchidaKiriko Shijima olarak.Film yapımcısıshinichiro shirakuraayrıca Kamen Rider #5 ve Kamen Rider #6 için 'televizyon ve film formatlarının dışında görünecek' planları olduğunu söyledi.

Tokusatsu (özel efektler) filmi Süper Kahraman Taisen GP: Kamen Rider 3-go (Süper Kahraman Savaşları Grand Prix: Kamen Rider # 3), en son Kamen Rider Drive'ı gösterecek biniciler geldi diziler Kamen Rider #3 ile ilk tanıştığında. Kamen Rider V3 de filmde yer alacak. Ishinomori, Kamen Rider #3'ü ilk olarak '3-gō Rider Tai Black Shogun no Maki'de (Rider #3 VS Black Shogun) sundu.Manga BİR- 1 Ekim 1972'de Bessatsu Tanoshii Yōchien dergisinde çekildi.

Kamen Rider x Kamen Rider Drive & Gaim Filmi: Taisen Full ThrottlefilmmüdürTakayuki ShibasakiSuperhero Taisen GP: Kamen Rider 3-gō'yi yönetmeye geri döndü.Shoji Yonemura(Kamen Binici On Yılı, Kamen Binici Kabuto,Kesin Gülümseme!) senaryoyu yazdı.

Film 21 Mart'ta vizyona girecek. Katılımcı sinemalar 7 Şubat'ta her bir ön biletle iki farklı Kamen Rider defterinden birini hediye etti.

[Aracılığıyla Tokusatsu Ağı ( Bağlantı 2 ), Bugün Sinema ]