Kamen Rider Drive ve Ghost Crossover Filmi 12 Aralık'ta Açılıyor

Kamen Rider Drive ve Ghost Crossover Filmi 12 Aralık'ta Açılıyor

Movie Taisen geçit filmlerindeki en yeni giriş, her iki Riders'ı da 2005'e gönderiyor

ayak parmağıyeni duyurdubiniciler geldiFilm Taisen (Film Savaşı) adlı çapraz film serisinde Çarşamba günü Kamen Rider x Kamen Rider Ghost & Drive Chō Movie Taisen başlıklı film. Toei ayrıca Movie Taisen resmi web sitesini Perşembe günü güncelledi ve başladı yayın Akışı film için bir fragman. Fragman, filmin konusunun ön izlemesini yapıyor ve filmin 12 Aralık'taki açılış tarihini ortaya koyuyor.

Kamen Rider film serisindeki diğer filmlerde olduğu gibi, Kamen Rider x Kamen Rider Ghost & Drive Chō Filmi Taisen'in konusu, mevcut Kamen Rider serisi ile bir öncekinin üzerine çıkıyor. Filmde Takeru Tenkūji (Kamen Rider Ghost) ve Shinnosuketomari(Gelmek Rider Drive) bir Ganma'yı kovalarken birbirleriyle karşılaşırlar ve 10 yıl geriye 2005'e gönderilirler. Takeru bu yıl babasını hala hayatta bulur ve Shinnosuke, Bay Belt'i gerçekten tanışmadan önce bulur. Takeru babasının kaderini değiştirmek isterken, bunun Leonardo da Vinci'nin kurduğu ve bir Ganma olarak canlandırdığı bir tuzak olduğunun farkında değildir. Bu arada, şu anda, Kamen Binici Spectre ve Kamen Rider Mach, yeniden canlanan Roidmude'u durdurmak için çalışır.Kamen Rider Ghost, en sontaksitUzun süredir devam eden Kamen Rider özel efekt serisinde, prömiyeriTV Asahi4 Ekim'de

Hikayede Takeru, başka bir dünyadan gelen gizemli varlıklar olan bir Ganma'nın ellerinde bir an için hayatını kaybeder. Ancak, bir keşişin tuhaf gücü sayesinde (oynadığıNaoto Takenaka), Takeru hayata döndürülür ve bir Kamen'in gücü verilir. Binici ve Kamen olur Hayalet Sürücü. Tamamen hayata geri dönebilmek için Takeru, '15 Büyük Adam'ın 'Gözlerini' aramalıdır.

Yeni seri, 'Eyecons' adı verilen dönüşüm anahtar öğesi olarak gözleri içeriyor. Takeru, Miyamoto Musashi, Isaac Newton ve Thomas Edison gibi geçmişin büyük kahramanlarından güç almak için Eyecon'ları kullanır. Örneğin, 'Newton Soul' formunda, Kamen Rider Ghost yerçekimini manipüle edebilir. Takeru bu güçleri kullandığında formu değişir.

Kaynak: Animeler! Animeler!