Kamen Rider Ex Aid, Uchū Sentai Kyūranger Films'in Yeni Teaser Videosu Ex Aid için 'Gerçek Son'u Anlatıyor

Kamen Rider Ex Aid, Uchū Sentai Kyūranger Films'in Yeni Teaser Videosu Ex Aid için 'Gerçek Son'u Anlatıyor

Çifte özellik 5 Ağustos'ta Japonya'da açılıyor

ayak parmağıgeçici başlıklı için resmi web sitesi Gekijō-ban Kamen Rider Ex-Aid ve UchuSentaiKyūranger: Film filmler başladı yayın Akışı Cuma günü yeni bir teaser fragmanı. (Not: resmi web sitesindeki video, Japonya'ya bölge kilitlidir.)

Filmler 5 Ağustos'ta Japonya'da sinemalarda gösterime girecek.

Video dalga geçiyor Gekijō-ban Kamen Rider Ex-Aid film, televizyon dizisinden önce Kamen Rider Ex-Aid için 'gerçek sonu' gösterecek. Video da bunu ortaya koyuyor Uchū Sentai Kyūranger: Film Dünya'yı gizemli bir dev kuyruklu yıldızla çarpışmadan kurtaran Kyūrangers'a odaklanacak.Kamen Rider Ex-Aid televizyon dizisi Ekim ayında gösterime girdi. Şovun teması 'doktorlar x oyuncular'. Kahramanı Emu Hōjō (Hiroki Iijima tarafından oynanır) Seito Üniversite Hastanesinde tıp öğrencisidir. Kamen Rider Ex-Aid'e dönüştükten sonra, Emu birinci seviyeden başlar ve oyun virüsü 'Bugster' tarafından enfekte olmuş insanlara yardım eder. Ardından, Emu, cisimleşmiş Böcek ile savaşmak için ikinci seviyeye yükselir.

toei veTV AsahiUchū Sentai Kyūranger diziler , 41. Super Sentai serisi, 12 Şubat'ta gösterime girdi. Serinin bir 'uzay' ve 'takımyıldızlar' teması var ve ilk kez dokuz üyeli bir kahraman ekibine sahip. Hikaye, çok uzak bir gelecekte evreni yöneten 'Jark Matter' adlı kötü bir organizasyonu konu alıyor. Takımyıldızların gücünü kullanan dokuz 'Kyūtama' dönüşüm öğesi, Kyūrangers olmak ve evreni kurtarmak için dokuz kahramanı seçer. Her üye farklı bir takımyıldızdan bir uzaylıdır ve sadece insan tipi uzaylıları değil aynı zamanda android tipi ve kurt adam tipi uzaylıları da içerir.

Daha önce franchisegöründübirlikte Kamen Rider x Süper Sentai: Cho Süper Kahraman Taisen 25 Mart'ta Japonya'da vizyona giren (Ultra Süper Kahraman Savaşı) filmi.

Mainichi Shimbun's aracılığıyla gömülü video Eski Web