Kamikaze Douga, Batman Ninja Anime Film Projesi İçin Görsel Tanıttı

Kamikaze Douga, Batman Ninja Anime Film Projesi İçin Görsel Tanıttı

Yugo Kanno(Psiko-Geçiş) proje için müzik bestecisi olarak ortaya çıktı

Anime Haber Ağı'nın New York Comic-Con kapsamı, Tokyo Ghoul: The Movie tarafından destekleniyor

Animasyon stüdyosunun resmi web sitesiKamikaze Douga meydana çıkarmak Cuma günü için bir görselWarner Bros JaponyaveWarner Bros. Ev Eğlencesi'sBatman Ninja2018 anime filmiproje.

Site ayrıca Kamikaze Douga'nın proje üzerinde çalıştığını doğruladı veYugo Kanno(Psiko-Geçiş,JoJo'nun Tuhaf Macerası: Elmas Kırılmaz,Sınıf) proje için müzik üzerinde çalışıyor. Web sitesi, projenin yapımında üç yıl olduğunu belirtti.

Kamikaze Douga CEO ve kurucuJunpei Mizusaki, karakter tasarımcısıTakashi Okazakive yazarKazuki NakashimaPerşembe günü New York Comic Con etkinliğinde projeyi tanıtan ve bir fragmanı açıklayan bir panelin parçasıydı. Mizusaki, açılış animasyon dizilerinin yapımcısıJoJo'nun Tuhaf MacerasıveJoJo'nun Tuhaf Macerası: Stardust Crusaders, filmin yönetmenidir. Dizi kompozisyonundan sorumlu olan Nakashima,Gürren Lagannveöldür la öldür, senarist. Okazaki, yaratıcısıafro samuraymanga, filmin karakter tasarımcısı. Projede ayrıca İngilizce konuşan senaristler de yer alacak.Leo ChuveEric Garcia— Afro Samurai serisinin yönetici yapımcıları veAfro Samuray: Dirilişfilm - Perşembe günü panele de katılan.