Kamisama Kiss Manga 4 Bölümde Sona Erecek

Kamisama Kiss Manga 4 Bölümde Sona Erecek

Juliette Suzukitanrı olan kızın hikayesi 5 milyon kopya basıldı

Bu yılki yedinci sayısıHakusenşa'sHana'dan Yume'yedergisi Cumartesi günü açıkladıJuliette SuzukiKamisama Öpücüğü (Kamisama Hajimemashita) manga dört bölüm daha bitecek. Manganın bir sonraki bölümü 5 Nisan'da dokuzuncu sayıda olacak ve bundan sonra ara verilmezse 20 Mayıs'ta 12. sayıda sona erecek. Bu sayı ayrıca manganın şu anda 5 milyon kopyaya sahip olduğunu da ortaya koydu. .

mangagirdison yayını 20 Ocak'taki dördüncü sayıda.

Manganın hikayesi, babası ayrıldıktan sonra kendini evsiz bulan Nanami adlı bir kızla başlar. Kalmasına izin vermeyi teklif eden bir adamın evine gelir - ancak bunun bir Şinto tapınağı olduğunu keşfeder. Adam, statüsünü yeni transfer eden bir tanrıydı ve yokai Nanami'ye. O yōkai'nin adı Tomoe ve onunla Nanami arasındaki sözleşme sadece bir şekilde imzalanabilir: bir öpücükle.Suzuki, mangayı 2008'de Hana to Yume'de başlattı ve Hakusensha, 20 Nisan'da 24. cildi yayınlayacak.Medya yayınlananŞubat ayında Kuzey Amerika'da 20. cilt.

Seriesinlenilmişiki anime sezonu veeğlence akış ikisi birdenJaponya'da yayınlandıkları gibi sezonlar ve ayrıca her iki sezonu da ev videosunda yayınlıyor.

Manga ayrıca devam eden bir diziye sahiptir.orijinal anime DVD'leri(OAD'ler) manganın derlenmiş ciltleriyle birlikte gönderilir. Manganın 'geçmiş arkı'uyarlanmışikiyeOADmanganın 22. ve 23. ciltleriyle birlikte gelen bölümler. Geçici olarak 'Kamisama, Hanayome ni Naru' (The God Becomes a Bride) başlıklı üçüncü bölüm, 20 Nisan'da manganın 24. cildinin sınırlı bir sürümüyle ve geçici olarak 'Kamisama, Mukae ni Iku' başlıklı dördüncü bölümle birlikte gönderilecek. (I'll Meet Up With the God), 19 Ağustos'ta manganın 25. cildinin sınırlı bir sürümüyle birlikte gönderilecek.

Manga daesinlenilmişAğustos 2013'te manganın 16. cildiyle birlikte gönderilen önceki iki bölümlük bir OAD projesi.