Kanada'nın YTV'si Naruto, Çamaşır Suyu Programdan Kaldırdı

Kanada'nın YTV'si Naruto, Çamaşır Suyu Programdan Kaldırdı

Pokémon,Güzel Kür,Dinozor Kralhala cumartesi günleri çalışıyor

Kanada televizyon kanalıYTVsahip olmak kaldırıldı ennarutoveÇamaşır suyuCumartesi itibariyle programlama programından anime serisi. Kanal o zamandan beri her iki dizinin tekrarlarını yayınlıyor. koştu Geçen yılın sonlarında ilk Naruto serisinin son 11 bölümünün Kuzey Amerika televizyon prömiyeri.

Kanal hala bölümleri yayınlıyorPokémon,Güzel Kür, veDinozor Kralcumartesi günleri 12:00, 12:30 ve 13:00'de. sırasıyla EST/PST. Pokémon ayrıca hafta içi 07:55 EST/PST'de çalışır. YTV lisanslıYu-Gi-Oh! 5D'leranime serisi, ancak şu anda programında bu anime yok.

Medyaolduyayın Akışıilk Naruto anime serisinin son bölümleri ve son bölümleriNaruto Shippuden2008 yılının Ocak ayından bu yana devam filmi. Aynı ay,Çizgi film yayın ağı Bitti Naruto televizyon çalışması veToonami Jet AkışıAmerika Birleşik Devletleri'ndeki akış hizmeti, ana web sitesi Naruto'nun seçilen bölümlerini yayınlamaya devam etmesine rağmen. Naruto Shippūden devam serisi olmuşturkoşmaüzerindeDisney XDAmerika Birleşik Devletleri'ndeki kanaldan beriEkim. Cartoon Network olacaktelevizyonBleach'in art arda dört bölümü önümüzdeki Pazar başlayacak.Haber ipucu için Khaled Omar'a teşekkürler.