Kantai Collection Kan Colle Anime'nin 2. Videosu, Hikayesi Açıklandı

Kantai Collection Kan Colle Anime'nin 2. Videosu, Hikayesi Açıklandı

Sumire Uesaka,Saki Fujita,Yuka IguchiOcak 2015 anime yıldızı

Kadokavatelevizyon için ikinci ön tanıtım videosunu yayınlamaya başladıanimeKantai Koleksiyonundan -Can Colle- Cuma günü kart oyunu.

Animenin resmi web sitesi de, insanlığın denizlerin kontrolünü kaybettiği bir dünyada geçen hikayeyi özetledi. Denizleri ele geçiren tehdit 'derin deniz filosu'dur. Bu tehdide karşı koyabilecek olanlar sadece Kan-musume (kelimenin tam anlamıyla, savaş gemisi kızları), eski günlerden donanma gemilerinin ruhuna sahip kızlardır.

'Derin deniz filosuna' karşı düzenlenen filonun üssü Chinjufu'dur. Orada, birçok farklı Kan-musume birlikte yaşamak ve eğitim ve diğer konularda her gün çok çalışmak için bir araya geldi. Bir gün, bir Kan-musume Chinjufu'ya gelir, O özel bir muhrip sınıfıdır. Adı Fubuki. 'Ben Fubuki'yim! Tanıştığıma memnun oldum!' Fubuki'nin hikayesi - ve aynı zamanda Kan-musume'nin hikayesi - şimdi başlıyor.Animenin 27 Aralık'ta Tokyo'daki Shinjuku Piccadilly tiyatrosunda oyuncularla birlikte bir ön gösterimi yapılacak. Ayrıca, Japonya genelinde yaklaşık 30 sinema aynı anda etkinliğin birinci sınıf canlı görüntülerini gerçekleştirecek.

anime olacakyıldız:Sumire UesakaFubuki olarakSaki FujitaAkagi olarakYuka IguchiKaga olarak

Diğer döküm üyeleri şunlardırAyane Sakura,Nao Toyama,Yuka Otsubo,Rina Hidaka,Aya Suzaki, veIori Nomizu.

Anime önümüzdeki Ocak ayında prömiyer yapacak.

Keizou Kusakawa(Büyülü Kız Lirik Nanoha franchise,Sorunlu çocuklar başka bir dünyadan geliyorlar, değil mi?) dır-diryönetmenlikanimesiKadokawa Oyunları'moe-stüdyoda karakter kart savaş oyunudiomedya(Kalamar kızı, Sorunlu çocuklar başka bir dünyadan geliyorlar, değil mi?).Jukki Hanada(Aşk Canlı! Okul idolü projesi,Steins kapısı) dizi senaryolarından sorumludur.

Kadokawa Oyunları başlatılan servis sağlayıcı ile oynaması ücretsiz orijinal tarayıcı oyunuDMM.com Nisan 2013'te. Oyunda oyuncular, uçak gemileri, zırhlılar ve kruvazörler gibi Japon II. Oyuncular, haritalarda ilerlemek için antropomorfize filolarını inşa eder, organize eder ve onarır.

Görseller © 2014 Kan Colle Ortak Filo Karargahı