Kantai Collection KanColle Arcade Oyun Dolabı, Ekran Görüntüleri Açıklandı

Kantai Collection KanColle Arcade Oyun Dolabı, Ekran Görüntüleri Açıklandı

Oyun, geminin dümenini temel alan kontrolleri, gösterilen karakterlerin 3D modellerini içerir

Segaarcade oyunundan arcade dolabını, ekran görüntülerini ve karakter modellerini tanıttı. Kantai Koleksiyonu -Can Colle- tarayıcı oyunu Cuma günü JAEPO (Japonya Eğlence Fuarı) standında. Sega ayrıca Chiba'daki Makuhari Messe merkezindeki kongrede oyundaki bazı karakterlerin 3D modellerini gösteren posterleri de tanıttı.

Oyun kabininde, voleybolun zamanlamasını ve oyuncu filosunun düşman filolarını nasıl arayabileceğini kontrol etmek için bir geminin tekerleği ve motor sipariş telgraf kolundan sonra modellenen kontroller bulunur. Ayrıca karakterlerin 3D animasyonlu modellerini de içerir. Orijinal tarayıcı oyunu gibi, oyun da oyuncunun kaynakları yönetebileceği ve gemilerinin durumunu kontrol edebileceği bir ana liman arayüzüne sahip olacak.

SegaKavradı23 Ocak - 25 Ocak tarihleri ​​arasında Tokyo'daki Club Sega Akihabara'da atari oyunu için konum testleri. Sega, oyunu 2015 yazında piyasaya sürecek.Kadokawa Oyunları başlatılan servis sağlayıcı ile oynaması ücretsiz orijinal tarayıcı oyunuDMM.com Nisan 2013'te. Oyunda, oyuncular kadın kartlarla rekabet eder.moeUçak gemileri, savaş gemileri ve kruvazörler gibi Japon II. Dünya Savaşı savaş gemilerinden ilham alan karakterler. Oyuncular, haritalarda ilerlemek için antropomorfize filolarını inşa eder, organize eder ve onarır.

AOyun istasyonuOrijinal tarayıcı oyununun yapımcısı ve yönetmeni tarafından yönetilen oyunun Vita portuKensuke Tanaka, dır-dirarduvazBu baharı göndermek için.

televizyon animesiadaptasyonmobil kart oyunuprömiyeri yapıldı7 Ocak'ta Japonya'da vegevrek rulodır-diryayın Akışıyayınlandığı gibi dizi.

Kaynak: Mainichi Shimbun's Eski Web , Famitsu aracılığıyla 0takomu