Keanu Reeves, Live Action Cowboy Bebop'ta Başrolde Oynamayı Umuyor

Keanu Reeves, Live Action Cowboy Bebop'ta Başrolde Oynamayı Umuyor

Matrix/A Scanner Darkly oyuncusu olay örgüsünün kısmen 1. bölüme dayandığını söylüyor

AktörKeanu Reeves(Matrix, Karanlık Bir Tarayıcı, Johnny Anımsatıcı) söylenmiş enMTVBaşrolde oynamayı umduğu Filmler BloguYirminci Yüzyıl Tilkisi'in önerdiği canlı aksiyon filmi uyarlamasıgündoğumu'sKovboyçok türde aksiyon anime serisi. The Matrix ve A Scanner Darkly'de Reeves ile yakın çalışan bir film yapımcısı olan Erwin Stoff,söylenmişTemmuz ayında IFMagazine.com eğlence sitesi ile bir film geliştirme anlaşması imzalandı. Stoff ve Reeves, orijinal esere sadık kalma arzusunu vurguladılar.

Reeves, Kovboy Bebop'un 'Batılı kara film yönü, […] bu tür Eski Batı, sınır kasabası, düşük teknolojili bilim kurgu yönü'nün kendisini projeye çektiğini söyledi. Stoff ve geliştirme ekibinin zaten bir sahne taslağı kaleme alan bir yazar tuttuğunu da sözlerine ekledi. Şu anda taslak, ordu tarafından geliştirilen ve kısmen animeden bir öğeye dayanan bir ilacı içeriyor. Reeves, 'Serinin başlangıç ​​kısmı olan Red Eye'ı [hikayeyi] alıyoruz.' diye açıkladı. Hikayenin epizodik doğasının uzun metrajlı bir çalışmaya adapte edilmesinin zor olacağını kabul etti: '[…] O kadar çok başlangıç-hikaye zorunluluğu var; İnsanları hızlandırmalısın, ama bunu pek yapmak istemiyorsun. Dikkate alınması gereken çok şey var ama iyi bir şeyler yapabileceğimizi düşünüyoruz.'

Reeves, anime ve bilim kurgu hayranıdır. Japonya'nın ilk (ve son) Kuzey Amerika şubesinin açılış gününe şahsen katıldı.canlandır23 Aralık 2000'de Los Angeles'ta mağaza zinciri. Ayrıca Japon animasyon filminde The Matrix'teki Neo rolünü tekrarladı.Çocuğun Hikayesi' segmentianimasyonvideo antolojisi. 'Kid's Story'nin Cowboy Bebop'un yönetmeni ve senaristi tarafından yönetilmesi tesadüf değil.Shinichiro Watanabe.Watanabe'nin orijinal Cowboy Bebop serisi, bir sonraki iş arayışında güneş sistemi boyunca seyahat eden uzay gemisi Bebop'un rengarenk ekibini takip ediyor. anime dağıtıcısıBandai EğlencesiveÇizgi film yayın ağı'sYetişkin Yüzmekprogramlama bloğu Amerika Birleşik Devletleri'nde 1998 televizyon dizisini yayınladı veSony Pictures Ev Eğlencesisonraki 2001 animasyon filmini yayınladı. Anime ayrıca iki ayrı manga serisine de uyarlandı veTokyopopKuzey Amerika'da her iki manga serisini de yayınladı.