Keijo!!!!!!!! Manga Creator İptal İşlemini Açıklıyor

Keijo!!!!!!!! Manga Creator İptal İşlemini Açıklıyor

Kötü anime satışları nedeniyle manganın iptal edildiğine dair söylentileri yalanladı

Manga yaratıcısıDaichi Sorayomi gönderildi ile ilgili ayrıntılarbitirmeonunPeri!!!!!!!!manga serisi Pazar günü blogunda. Anime yayınlanmadan önce bile anime bittikten sonra mangayı bitirmesi gerektiğinin söylendiğini söyleyerek başladı. Animenin ev video ciltlerinin satışlarının düşük olması nedeniyle manganın iptal edildiğine dair söylentileri yalanladı.

Animenin ilk ev videosu hacminin sadece 715 adet sattığı söylentilerini özellikle ele aldı. Söylentileri görünce, numarayı doğrulamak için hemen anime ekibiyle iletişime geçti. Anime personeli, rakamın yanlış olduğunu ve ilk cildin bundan daha fazla sattığını bildirdi. Rakamın 'yanlış basamak sayısı' olduğunu söyledi.

Manganın iptalinin kendi beceri eksikliğinden ve kendisi ile yayıncı arasındaki koşullardan kaynaklandığını itiraf etti. Manganın yayıncısının biraz tereddütle yazdı.Şogakukanona daha fazla destek verebilirdi. Shogakukan'dan bir buçuk yıl boyunca daha fazla asistan istediği bir dönem olduğunu iddia etti, ancak yayıncı ona onu bulamadıklarını söyledi. Manga üzerinde sadece bir asistanla çalıştı ve bir noktada çok fazla iş yaparak bir saatliğine bayıldı.Ayrıca daha önce, animenin bir sponsoru daha olsaydı, batı Japonya'da da yayınlanabileceği söylenmişti. Shogakukan'ın animeye sponsor olmadığını iddia etti, ancak bunun doğru olup olmadığını teyit edemediğini itiraf etti.

Sorayomi ayrıca manganın dizinin arkasına doğru yerleştirildiğine pişman oldu.Haftalık Shonen Pazaranime yayınlanırken bile. Manga dergileri genellikle dergide en az popüler olan mangayı son sayfaların yanına koyar. Planlanan hikayenin daha fazlasını canlandırmak isterdi ve hikayeyi hızlandırdığını itiraf etti, ancak sonunda yarım yılın yeterli olmadığını söyledi.

Manganın 16., 17. ve 18. ciltlerine ekstra bölümler koyacağını açıkladı.

Sonunda Sorayomi, Weekly Shonen Sunday'e kendisine mangayı, okuyucuları, televizyon animesinin personelini, pazarlamadan sorumlu kişileri ve animenin seslendirme sanatçılarını serileştirme şansı verdiği için teşekkür etti. Sıkı çalışmalarının, manga iptal edilmeden önce yarım yıl dayanmasını sağladığını söylüyor.

Weekly Shonen Sunday, manganın bu yılki 22. ve 23. sayısında Çarşamba günü son bölümünü yayınladı. Manganın 16. cildi Mayıs'ta, 17. cildi Haziran'da ve 18. cildi Temmuz'da sevk edilecek.

Sorayomi mangayı 2013'te Weekly Shonen Sunday'de başlattı ve Shogakukan 31 Mart'ta derlenmiş 15. cildi yayınladı.

manga yer alır 2003 yılında kanunla 'Keijo' olarak adlandırılan bir sporun, at yarışı, tekne yarışı ve kumara izin veren bisikletle birlikte bir spor haline geldiği alternatif bir Japonya'da. Sporda, yarışmacılar su üzerinde yüzen platformlarda dururlar ve birbirlerini platformdan itmek için izmaritlerini ve göğüslerini birbirlerine karşı savaşmak için kullanmaları gerekir. Bir lise öğrencisi olan Nozomi Kaminashi, mezun olduktan sonra spora katılmayı hedeflemektedir. Nozomi fakir bir ailede büyüdü ve Keijo oynayarak çok para kazanmayı umuyor. Jimnastik eğitimi alarak büyüdü ve iyi bir denge ve esnekliğe sahip. Liseden sonra, Nozomi bir eğitim yatılı okuluna katılır ve Keijo dünyasına girer.

mangaesinlenilmişEkim ayında prömiyeri yapılan 12 bölümlük anime serisi vegevrek rulo akışyayınlandığı gibi dizi.eğlenceayrıca akış ingilizcesi olan dizidub.

Serinin altı Japon Blu-ray Diski ve DVD ev videosu yayınlarının tümüpaketlemetamamen yeni bir bonus anime.