Kickstarter Tarafından Finanse Edilen Urbance Animasyon Pilotu Yayınlandı

Kickstarter Tarafından Finanse Edilen Urbance Animasyon Pilotu Yayınlandı

animasyon yönetmeniHiroşi ShimizuFransız-Japon projesinde işbirliği yaptı

Kavramsal sanat şirketi Steambot başladı yayın Akışı Jöel Dos Reis Viegas, Sébastien Larroudé, Fransız-Japon animasyonu için pilot filmstüdyo Yapiko Animasyon, veHiroşi ShimizuÇarşamba günü 'Urbance' animasyon projesi. Pilot, daha önceKickstarterdestekçiler ve festivallerde gösterildi, ancak artık herkese açık olarak ücretsiz.

(Not: Aşağıdaki video iş için güvenli olmayabilir.)

Steambot, 2014'te sekiz dakikalık süreyi finanse etmek için 189.000 CAD toplamak için bir Kickstarter'a ev sahipliği yaptı.pilot bölüm. Proje sonunda 229.300 CAD$ topladı. Ekstra para ilk bölüme gidecek.

Yapiko Animasyon kurucusuEddie MehongKickstarter kampanyası başarılı olursa Shimizu'nun projeye animasyon yönetmeni olarak katılmasını sağlamak için Steambot ile işbirliği yaptı. Shimizu, proje için Yapiko Animation'daki animatörleri denetledi.Shimizu'da çalıştıStüdyo Ghiblianimatör olarakSadece dün,Porco Rosso,Pom pomvePrenses Mononoke. Daha sonra animasyon yönetmeni olarak çalıştı.Shingu: Yıldız Savaşlarının Sırrı,Canavar,kemonozum,Michiko ve Hatchin,Luffy One Piece Bölümü: Hand Island no Bōken, veuzay züppe.

Kampanya, SSS'de gösterinin konularından birinin eşcinsel ayrımcılığı olduğunu detaylandırıyor. Sayfası hikayeyi anlatıyor:

Sokak şiddetiyle parçalanmış post-modern bir şehirde, tüm nüfusu etkileyen ölümcül bir genetik virüs nedeniyle seks yasak. Kendi çeteleri tarafından reddedilen iki genç asi, aşklarını özgürce yaşamak için savaşa liderlik edene kadar, erkekler ve kadınlar birbirlerinden nefret ederek büyüdüler.'

Çökmekte olan şehir merkezinde seks öldürür. Kentsel peyzaj ikiye bölünmüştür - bir tarafta erkekler, diğer tarafta kadınlar - birbirine zıt. COEVO tek umut gibi görünüyor: Giyilebilir cihazların henüz beklenen sonuçları vermemesi dışında her vatandaşı iyileştirmek için geliştirilmiş bir devlet tıbbi tedavisi...

Bu kayıp kuşağın hüsrana uğrayan çeteleri arasında doğan Kenzell ve Lesya, her günü son günleri olarak yaşıyor ve birliklerinin önünde duran herkese meydan okuyor. Romeo ve Juliet'in modern avatarları gibi, aşk ya da kendi türleri arasında seçim yapmak zorunda kalacaklar, Tutkuya Karşı Akıl, Ölümcül Havvalar ve Neo Blasterz... Onların gösterişli ilişkilerinde, otoritelere, gaddar Aracılara ve onların güçlerine karşı bir devrimin öncülleri yatar. gizemli ayrılıkçı yasalar. İsyancılar dünyayı değiştirebilir.