Kimi ni Todoke, Beck, Kaidan Restaurant Videoları Yayınlandı

Kimi ni Todoke, Beck, Kaidan Restaurant Videoları Yayınlandı

Canlı aksiyonKimi ni Todoke,beckEylül ayında hibritKaydan RestoranıAğustosda

canlı aksiyon filmi için resmi web sitesiadaptasyonnın-ninKaruho Shiina'sKimi ni Todokeromantik komedi mangası başladı yayın Akışı ikinci teaser fragmanı ve ilk tam fragman Çarşamba günü. (İçinde bağlantılı sayfasında, açılış sekansının bitmesini bekleyin ve ardından kara tahtadaki açık mavi 'ムービー' menü seçeneğini seçin.) Hikaye lise öğrencisi Sawako Kuronuma'yı (Mikako Tabe) korkutucu derecede somurtkan bakışları Sadako'nun karakteri olan Sadako ile karşılaştırılır.Hideo Nakata'sYüzükfilm. Ancak popüler sınıf arkadaşı Shota Kazehaya (Haruma Miura) onunla konuşmaya başlar. Arkadaşlığı ona daha dışa dönük olma ve yeni şeyler deneme konusunda güven veriyor.MedyaManga serisini Kuzey Amerika'da yayınlıyor ve film 25 Eylül'de Japonya'da vizyona girecek.

canlı aksiyon film uyarlamasının resmi web sitesiharold sakuishi'sbeckmanga da yayın Akışı ilk tam fragmanı. (İçinde bağlantılı sayfasında, açılış dizisinin bitmesini bekleyin ve ardından sol alttaki film şeridi simgesini seçin.) Filmyıldızlar Takeru SatoYetenekli gitarist Rysuke Minami tarafından teşvik edilen sıradan bir lise öğrencisi olan Koyuki (Hiro Mizushima) bir gitar almak için. Basçı Taira ile Beck adında bir grup kurmaya karar verirler.Osamu Mukai), baş vokalist Chiba (Kanta Kiritani) ve davulcu Saku (Aoi Nakamura). Koyuki kısa sürede doğal gitar çalma yeteneğini keşfeder ve yeteneği arttıkça grup başarıyı yakalar.TokyopopOrijinal mangayı Kuzey Amerika'da yayınlıyor ve film 4 Eylül'de Japonya'da vizyona girecek.

Son olarak, canlı aksiyon/animasyon hibritinin resmi web sitesiadaptasyonKaidan Restaurant'ın (Gerilim Restoranı) çocuk kitapları yayın Akışı fragman. Orijinal korku hikaye kitaplarında, Kaiden Restaurant'ın sahibi ObakeOğlan(Hayalet Garson), çocuklara korkunç hikayeler anlatır.Ayano Kudogenç ruh dedektifi olarak oynayacakHaru Amano. Kaidan Restaurant televizyon anime dizisi,havalandırmaGeçen Ekim'den bu yana Japonya'da ve film versiyonu 21 Ağustos'ta Japon sinemalarında gösterime girecek.Kaynaklar: Nippon Sineması ( bağlantı 2 , bağlantı 3 )

Resim © 2010 Film Kimi ni Todoke Yapım Komitesi
© 2010 Gerilim Restoran Film Yapım Komitesi