King of Fighters XIV Game, Videoda 'Team Psycho Soldier'ı Tanıtıyor

King of Fighters XIV Game, Videoda 'Team Psycho Soldier'ı Tanıtıyor

Athena, Chin ve Kensou için 23 Ağustos'ta oyun gönderimi için oynanış videosu ön izlemesi

SNKPlaymore, King of Fighters XIV için yeni bir fragman yayınlamaya başladıOyun istasyonuPerşembe günü 4 dövüş oyunu. Video, Team Psycho Soldier: Athena, Chin ve Kensou'yu oluşturan dövüşçüleri vurgularken, ekibin müzik teması olan 'tachi bou ke -Instrumental-' ön izlemesini yapıyor.

Şirket daha önce aşağıdakiler için videolar yayınlamıştı:Takım Japonya,Takım Yagami,Takım Ölümcül Öfke,Takım Dövüş Sanatı,Takım Kim,Takım Kötüleri,Takım Resmi Daveti,Takım Güney Amerika,Takım Meksika,Takım Güney Kasabası, veTakım Çin.SNK Playmore veatlusABDortaklıkileserbest bırakmakOyun 23 Ağustos'ta. Oyun Japonya'da 25 Ağustos'ta piyasaya çıkacak. Ön sipariş verenler sınırlı sayıda çelik kitap paketine sahip olacaklar. Oyunu ön sipariş verenler ayrıca 'Klasik Kyo' DLC kostümüne de sahip olacaklar.

Oyun oynanabilirlik aldıdemoyedi karakter içeren bu ayın başlarında: KyoKuşanagi, Iori Yagami, Mai Shiranui, Sylvie Paula Paula, Dinozorların Kralı, Shun'ei ve Nelson. Demoda yerel karşı mod mevcut ve dinamik bir PS4 temasıyla geliyor.

Oyun ayrıca çelik bir kitap kutusu, 144 sayfalık bir sanat kitabı, üç diskli bir film müziği ve bir koleksiyoncu kutusu içeren 79,99 ABD Doları karşılığında bir 'Burn to Fight' premium sürümüne sahiptir.

Oyun, seriye yeni karakterler de dahil olmak üzere 50'den fazla oynanabilir dövüşçü içerecek.Tam karakter listesi şunları içerir: Nakoruru, Shun'ei, Luong, Nelson, Sylvie Paula Paula, Ryo Sakazaki, Vice, Kim Kaphwan, Athena Asamiya, Chin Gentsai , Choi, Tung, Geese, Goro Daimon, Olgun, Joe Higashi, Hein, Yuri, Gang-Il, Xanadu, Mian, Zarina, Ramon, Meitenkun, Kensou, Love, Alice, Mai Shiranui, Bandeiras Hattori, Kyo Kusanagi, Iori Yagami , Leona Heidern, Chang Koehan, Andy Bogard, Billy Kane, Kula, King, Angel, Ralf, K', Benimaru Nikaido, Robert Garcia, King of Dinosaurs, Maxima, Clark Still, Terry Bogard, Mui Mui ve Kukri.

16 farklı olacak takımlar her biri üç karakterden oluşur.

Sonyoyun görsellerinin 3 boyutlu grafiklere sahip olacağını ancak oyunun klasik 2 boyutlu oynanışı koruduğunu belirtti. Oyun ayrıca Parti Savaşı modu gibi yeni çok oyunculu çevrimiçi modları da içerecek. Bu mod, çevrimiçi bir savaşta altı kişiye kadar yer alacak (takım başına üç oyuncu).