Kingsglaive: Final Fantasy XV CG Filmi Daha Fazla Karakter Tasarımını Ortaya Çıkardı

Kingsglaive: Final Fantasy XV CG Filmi Daha Fazla Karakter Tasarımını Ortaya Çıkardı

9 Temmuz'da Japonya'da vizyona girecek filmin karakter açıklamaları da açıklandı.

için resmi web sitesiKare Enix'sKingsglaive: Final Fantasy XVuzun metrajlı CGfilm meydana çıkarmak Perşembe günü daha fazla karakter tasarımı ve açıklamasının yanı sıra daha önce ortaya çıkan karakterler için tasarımlar ve açıklamalar.


nyx ulric
Hikayenin kahramanı ve kişisel komutası altındaki kralın seçkin muhafızı olan Kingsglaive'in üyesi. Daha küçük bir çocukken, Kral Regis onu kurtardı ve Nyx, krala bunun için bir şükran borçlu olduğunu düşünüyor. Dövüş becerilerini geliştirdi ve kraliyet kanının sahip olduğu büyülere karşı bir yakınlığı var.Lunafrena Nox Fleuret (İngilizce versiyonunda Lunafreya)
Doğrudan tanrılarla iletişim kuran ve dünyanın arındırılmasıyla görevli bir Oracle. Çocukluğunda Noctis'le geçirdiği kısa zamanın kıymetini biliyor. Noctis ile düğünü için Altissia'ya gitmesi gerekmesine rağmen, barış anlaşmasının imzalandığı Insomnia'ya gidiyor.

Işık Kralının Cenneti
Lucis'in hüküm süren kralı ve Noctis'in babası. Bilge, iyi kalpli ve halkı tarafından sevilir. Noctis ayrıldıktan sonra, uzun zamandır düşmanı olan Lucis ve Niflheim arasındaki düşmanlıkların sonunu getirmeye çalışıyor.Sigorta
Kingsglaive olmanın yanı sıra bir general. Başkaları tarafından sert bir insan olarak değerlendirilir ve kendini daha da sert bir şekilde değerlendirir. Nyx'in dövüş sanatında hocasıdır.Libertus Otius
Nyx için iyi bir arkadaş ve ikisi de aynı kasabada büyümüş. O, parlak ve neşeli bir insandır, ancak sorumluluklarını yerine getirme konusunda ısrarcı olan bir yanını da gösterir.Lazarus ile savaş
Takım arkadaşlarının güvenini kazanmış, Kingsglaive'in kendine özgü lideri.Crowe daha uzun
Büyük bir sihir sahibi, dünyada kalan birkaç kişiden biri. Lucis Krallığı'nda doğdu ama yetim olarak yetiştirildi. Kingsglaive'i ailesi olarak görüyor.

Site ayrıca her karakter için filmden iki ekran görüntüsü yayınladı (aşağıdaki galeriye bakın).

Kingsglaive: Final Fantasy XV'in hikayesi, Final Fantasy XV oyununun hikayesi sırasında gerçekleşir ve Noctis'in arkadaşlarıyla yaptığı geziden ayrıldıktan sonra King Regis'e olanları izler. Filmin yıldızı olacakharun paulNyx olarak,lena kafaLunafreya olarak veSean fasulyesiKral Regis olarak. Filmin kadrosu henüz Japon seslendirme kadrosunu açıklamadı.

Final Fantasy XV yönetmeniHajime Tabatafilmin yapımcılığını yapıyor.Takeshi Nozue(Final Fantasy VII: Advent Çocuklarıyardımcı yönetmen, ortak yapımcı) filmi yönetiyor veTakashi Hasegawa(1999GTOfilm,Kargalar Patlar) senaryoyu yazıyor.John Grahammüziği besteliyor veYoko Shimomura(oyunun müziğini kim yapıyor) ana temayı oluşturuyor.

Filmi içeren Blu-ray Disk, oyunun gönderildiği gün olan 30 Eylül'de Japonya'da gönderilecek. İngiliz İnternet sitesi CG filmi için filmin 'yakında Blu-ray ve dijitale çıkacağını' belirtiyor.

Film olacakaçık9 Temmuz'da Japon sinemalarında ve 23 Nisan'da ön biletler satışa çıktı.

nyx-02 ay-01 ay-02 kayıt-01 kayıt-02 sigorta-01 sigorta-02 ücretsiz-01 ücretsiz-02 kavga-01 dövüş-02 karga-01 karga-02
nyx-01 nyx-02 ay-01 ay-02 kayıt-01
kayıt-02 sigorta-01 sigorta-02 ücretsiz-01 ücretsiz-02
kavga-01 dövüş-02 karga-01 karga-02