Kingsglaive: Final Fantasy XV Fragmanı Japon Dublajını Önizliyor

Kingsglaive: Final Fantasy XV Fragmanı Japon Dublajını Önizliyor

9 Temmuz'da Japon sinemalarında film galası

resmi Japon web sitesiKare Enixuzun metrajlı CGfilm Kingsglaive: Final Fantasy XVbaşlamak yayın Akışı Pazartesi günü filmin E3 2016 fragmanı. Fragman, filmin Japoncasını gösteriyordub.

Filmin İngilizce ve Japonca oyuncu kadrosu da şunları içeriyor:


harun paulveGou AyanoNyx Ulric olarak
Hikayenin kahramanı ve kişisel komutası altındaki kralın seçkin muhafızı olan Kingsglaive'in üyesi. Daha küçük bir çocukken, Kral Regis onu kurtardı ve Nyx, krala bunun için bir şükran borçlu olduğunu düşünüyor. Dövüş becerilerini geliştirdi ve kraliyet kanının sahip olduğu büyülere karşı bir yakınlığı var.

lena kafaveShiori KutsunaLunafrena Nox Fleuret olarak (İngilizce versiyonunda Lunafreya)
Doğrudan tanrılarla iletişim kuran ve dünyanın arındırılmasıyla görevli bir Oracle. Çocukluğunda Noctis'le geçirdiği kısa zamanın kıymetini biliyor. Noctis ile düğünü için Altissia'ya gitmesi gerekmesine rağmen, barış anlaşmasının imzalandığı Insomnia'ya gidiyor.Sean fasulyesiveTsutomu IsobeCennetin Işığının Kralı olarak
Lucis'in hüküm süren kralı ve Noctis'in babası. Bilge, iyi kalpli ve halkı tarafından sevilir. Noctis ayrıldıktan sonra, uzun zamandır düşmanı olan Lucis ve Niflheim arasındaki düşmanlıkların sonunu getirmeye çalışıyor.Kouichi YamaderaDrautos olarak
Kingsglaive olmanın yanı sıra bir general. Başkaları tarafından sert bir insan olarak değerlendirilir ve kendini daha da sert bir şekilde değerlendirir. Nyx'in dövüş sanatında hocasıdır.Liam MulveyveMitsuaki KanukaLibertus Ostius olarak
Nyx için iyi bir arkadaş ve ikisi de aynı kasabada büyümüş. O, parlak ve neşeli bir insandır, ancak sorumluluklarını yerine getirme konusunda ısrarcı olan bir yanını da gösterir.Tomokazu SekiLuche Lazarus olarak
Takım arkadaşlarının güvenini kazanmış, Kingsglaive'in kendine özgü lideri.Ayumi FujimuraCrowe Tallier olarak
Büyük bir sihir sahibi, dünyada kalan birkaç kişiden biri. O doğdukrallıkLucis, ama yetim büyüdü. Kingsglaive'i ailesi olarak görüyor.

Kingsglaive: Final Fantasy XV'in hikayesi, Final Fantasy XV oyununun hikayesi sırasında gerçekleşir ve Noctis'in arkadaşlarıyla yaptığı geziden ayrıldıktan sonra King Regis'e olanları izler. Filmde Nyx rolünde Aaron Paul, Lunafreya rolünde Lena Headey ve King Regis rolünde Sean Bean yer alacak.

Final Fantasy XV yönetmeniHajime Tabatafilmin yapımcılığını yapıyor.Takeshi Nozue(Final Fantasy VII: Advent Çocuklarıyardımcı yönetmen, ortak yapımcı) filmi yönetiyor veTakashi Hasegawa(1999GTOfilm,Kargalar Patlar) senaryoyu yazıyor.John Grahammüziği besteliyor veYoko Shimomura(oyunun müziğini kim yapıyor) ana temayı oluşturuyor.

Filmi içeren Blu-ray Disk, oyunun gönderildiği gün olan 30 Eylül'de Japonya'da gönderilecek. İngiliz İnternet sitesi CG filmi için filmin 'yakında Blu-ray ve dijitale çıkacağını' belirtiyor.

Film olacakaçık9 Temmuz'da Japon sinemalarında ve 23 Nisan'da ön biletler satışa çıktı.