Knights of Sidonia'nın Yaratıcısı, Yönetmen Olası 3. Sezonu Tartışıyor

Knights of Sidonia'nın Yaratıcısı, Yönetmen Olası 3. Sezonu Tartışıyor

yardımcı yönetmenHiroyuki Seshita: 'Kesinlikle alacağım'

Sidonia Şövalyeleri manga yaratıcıTsutomu NiheiveSidonia Şövalyelerianime yardımcı yönetmeniHiroyuki SeshitaCumartesi günü San Diego'daki Comic Con International'daki 'Spotlight on Tsutomu Nihei' panelinde Knights of Sidonia televizyon anime dizisinin üçüncü sezonunun olasılığını tartıştı. Knights of Sidonia'nın üçüncü sezonu mu yoksa film uyarlamaları mı alacağı sorulduğunda Nihei, 'Ben de Sidonia 3'ü bekliyorum! Ama bunu yapan ya da bunun için fon sağlayan ben değilim. Yani bu adama kalmış' ve Seshita'yı işaret etti.

Seshita daha sonra, 'Şu anda bunu yapmak için zamanım yok, ama kesinlikle başaracağım' dedi. Yani Knights of Sidonia'yı izleyip destekliyorsanız ve aynısınıSuçlamak!, bu bizim gerçekleşme şansımızı artıracak.'

Suçlama! bir film olacakNetflix orijinal, niyetprömiyer2017 yılında.Knights of Sidonia'nın 12 bölümlük ilk sezonu Nisan 2014'te Japonya'da gösterime girdi.Sidonia Şövalyeleri: Dokuzuncu Gezegen için Savaş, Nisan 2015'te gösterime girdi. Netflix akışıikisi birden mevsimlerJaponya'da yayınlandıktan sonra anime uyarlaması.Sentai Filmworks piyasaya sürülmüşHaziran 2015'te Blu-ray Disc ve DVD'deki ilk sezon veserbest bırakmakikinci sezon Blu-ray Disc ve DVD'de 29 Kasım'da.

Mart 2015'te Japonya'da vizyona giren yeni sekanslar ve yeniden yapılmış ses efektleriyle ilk sezonun 12 bölümünün tamamını derleyen bir teatral film ve Sentai Filmworks'ün ikinci sezon vizyona girmesi filmi içerecek.

DikeyComics, orijinal Knights of Sidonia mangasının 15 cildini de Kuzey Amerika'da yayınladı.

Nihei (aşağıda resmedilmiştir) Cumartesi günü 'bireyleri çizgi roman, bilimkurgu/fantezi, film, televizyon, animasyon ve fandom hizmetlerine katkılarından dolayı' ödüllendiren Comic-Con International Inkpot ödülüne layık görüldü. Ödülün diğer Japon alıcıları Dahil etmek Osamu Tezuka,Hayao Miyazaki,maymun yumruk, veMoto Hagio, diğerleri arasında.

Sayesinde Deb Aoki haber ipucu ve Tsutomu Nihei görüntüsü için.