Kodansha, Manga Sanatçılarının Çizim Videolarını Yayınlıyor (Güncellendi)

Kodansha, Manga Sanatçılarının Çizim Videolarını Yayınlıyor (Güncellendi)

Masayuki Ishikawacanlı beslemede çizmek için;Dobutsu no Kuni,Mardock Scramble,Kaoru Mori'sGelinin Hikayeleriyayınlanan videolar

Japon yayıncıKodanşa sahip olmak gönderildi üzerinde çalışan iki manga sanatçısının iki videosuYoutubekanalı ve canlı yayın akışını yayınlamayı planlıyorMasayuki Ishikawa(Moyashimon) en yeni mangasını çiziyor.

İlk bağlantılı videoda,Konjiki Gash yok!!(Zatch Bell) yaratıcısıMakoto Raikuşu anki fantezi serisinden bir sayfa çiziyor,Dobutsu no Kuni(Hayvan Ülkesi). YüzümbaşlatılanKodansha'nın açılış sayısında bu mangaBessatsu Shonen Dergisigeçen Eylül.

Bağlantılı ikinci videoda, sanatçıYoshitoki Ōimamanga uyarlamasından bir sayfa çizerÇekici UbukataMardock Scramble bilim kurgu roman serisi.Mardock Scramble: İlk Sıkıştırma, üç Mardock Scramble filminin ilkiuyarlamalarUbukata'nın romanlarından, bu sonbaharda Japonya'da vizyona girecek.Mayıs ayı başlarında Kodansha, Ishikawa'nın dokuzuncu bölümünü çizen canlı bir akışını yayınlayacak.Junketsu no Maria - İrade cadısı, gücün kızımanga. Bu manga Kodansha'nın yenidergi,İyi! Öğleden sonra, Kasım 2008'deki lansmanından bu yana. Dokuzuncu bölüm, Good!'un 11. sayısında yer alacak! 7 Temmuz'da kargoya verilecek olan öğleden sonra Kodansha, canlı yayının dünya çapında mevcut olup olmayacağını belirtmese de,serbest bırakmakGood'un ilk sayısı! Geçen yıl dünya çapında ücretsiz çevrimiçi öğleden sonra.

Kaynak: BT Medyası

Güncelleme: bukomik natalieweb sitesi var gönderildi altı videoKaoru Mori(Emma,Shirley) en son mangasını çiziyor,Gelinin Hikayeleri(Otoyome-Gatari).koşariçindeenterbeyin'sArkadaşlar!dergi. Teşekkürler, bahamut623 ve FeralKat.


Bu makalenin devamı var:Moyashimon'un Ishikawa'sı Bugün Canlı Yayında Beraberlik Yapacak(2010-05-07 20:22)