Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! TV Anime Oyuncularının Daha Fazlasını ve İlk Çıkış Tarihini Açıkladı

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! TV Anime Oyuncularının Daha Fazlasını ve İlk Çıkış Tarihini Açıkladı

Ayaka Suwa,Hiroki Yasumoto,Takuya Eguchi,Yui Horie13 Ocak'ta başlayacak gösteriye katıl

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninNatsume Akatsuki'sKono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!(Bu Harika Dünyaya Nimet Verin) hafif romanlar gönderildi Daha fazla oyuncu kadrosu, 13 Ocak galası tarihi ve Salı günü daha fazla karakter tasarımı. Yeni açıklanan oyuncu kadrosu ise şöyle:

Ayaka SuwaChris, Darkness'ın bir arkadaşı olarak

Hiroki YasumotoDullahan, iblis kralın ordusunun lideri olarak

Takuya EguchiMitsurugi olarak, adalet duygusuna sahip çarpıcı derecede yakışıklı bir maceracıYui HorieBüyülü bir eşya dükkanının dükkân sahibi Wiz olarak

Daha önce duyurulan oyuncular arasında şunlar yer alıyor:


Haziran FukuşimaAlternatif bir dünyaya taşınan bir oyun hayranı olan Kazuma olarakSora AmamiyaAqua, Kazuma'yı başka bir dünyaya taşıyan tanrıçaRie TakahashiBüyü kullanıcıları arasında bile en büyük büyücü olan Megumin olarakAi KayanoKaranlık, adalet duygusu olan güçlü bir kadın şövalye olarakSayuri HaraLoncanın katibi Luna olarakTetsu Hindistanloncayı ziyaret eden maceracıları her zaman karşılayan bir kabadayı olarak

Oyuncu kadrosu, 1 Haziran'da gönderilen bir drama CD'sinin kadrosundan farklı.

Popüler 'alternatif dünya ev komedisi', oyunların, animelerin ve mangaların sıkı bir hayranı olan bir hikikomori (kapalı) olan Kazuma Satō'nun etrafında dönüyor. Bir trafik kazası, hayal kırıklığı yaratan kısacık yaşamını sona erdirir... ya da olması gerekirdi, ama uyanır ve kendini tanrıça olarak tanıtan güzel bir kız görür. 'Hey, size iyi haberlerim var - alternatif bir dünyaya gitmek ister misiniz? Yanınızda sadece sevdiğiniz bir şeyi getirebilirsiniz.'

O, '…Yani, seni getireceğim.' diye yanıtlıyor. Bununla birlikte başka bir dünyaya taşınır ve iblis kralı boyunduruk altına alma macerası başlar... ama önce yiyecek, giyecek ve barınak bulmanın zorlu işi başlar. Kazuma barış içinde yaşamak ister, ancak tanrıça birbiri ardına sorunları gündeme getirir ve ardından iblis kralın ordusu gözlerini onun üzerine diker.

Takaomi Kanasaki(Tokyo Kuzgunları,Bu bir zombi mi?) yönlendiriyorStüdyo DEEN.Makoto Uezu(Bu bir zombi mi?,Arslan'ın Kahramanlık Efsanesi,Yuki Yuna Bir Kahramandır) dizi senaryolarından sorumludur veKoichi Kikuta(bölümlerde animasyon yönetmeniRobotik;Notlar,Haikyuu!!) karakterleri tasarlıyor.Masato Koda(Mavi Çelik Arpej,Bakire Cadı Maria) müziği besteliyor.

Diğer personel üyeleri şunları içerir:

Sanat Yönetmeni:Masakazu Miyake
Renk anahtarı:Saori Yoshida
Fotoğraf Yönetmeni:Shigemitsu Hamao
Düzenleme:Kashiko Kimura
Ses Yönetmeni:Yoshikazu Iwanami
Ses efektleri:Yasumasa Koyama
Kayıt:Takayuki Yamaguchi
Ses Üretimi:YARIM H·P STÜDYOSU
Müzik Prodüksiyonu:Nippon Kolombiya

maçoaçılış tema şarkısı 'fantastic dreamer' ve Amamiya, Takahashi ve Kayano karakterleri olarak kapanış tema şarkısı 'Chiisana Bōkensha' (Small Adventurer) seslendiriyor. Her iki temanın tek CD'leri 27 Ocak'ta gönderilecek.

Akatsuki tarafından illüstrasyonlarla hafif roman serisini başlattıKurone Mishima(Şeytan Yarı Zamanlayıcıdır! Lise! (manga) 2013 yılında veKadokavayedinci cildi 29 Ağustos'ta yayınladı. Hafif romanlar şimdiden birKono Subarashii Sekai ve Baküen o!spinoff roman serisi veMasahito WatariKadokawa'nın orijinal romanlarının manga uyarlamasını başlattıAylık Ejderha ÇağıGeçen Eylül dergisi.

Kaynak: MoCa

Resimler © 2016 Natsume Akatsuki, Kurone Mishima / Kadokawa / Kono Suba Üretim Komitesi