Konosuba Light Novel Series'in 17. Cildi Mayıs Ayında Son Kitap Olarak Listelendi

Konosuba Light Novel Series'in 17. Cildi Mayıs Ayında Son Kitap Olarak Listelendi

Natsume Akatsuki2013 yılında başlatılan isekai komedisi, 2 TV anime dizisine, anime filmine ilham verdi

Kadokava17. cildini listeliyorNatsume AkatsukiKONOSUBAKonosuba - Bu Harika Dünyada Tanrı'nın Nimetleri!) son cilt olarak hafif roman serisi. Cilt 1 Mayıs'ta gönderilecek.

Orijinal hikaye, bir trafik kazasında ölen, ancak ölümden sonra tanrıça Aqua ile tanışan içine kapanık bir öğrenci olan Kazuma'ya odaklanıyor. Ona bir fantezi dünyasında reenkarne olma şansı verilir ve onunla bir şeyi tutabilir. Aqua'yı kendisi seçmeye karar verdiğinde ikisi de yeni hayatlarına taşınır. Çift, sadece yiyecek, barınak ve giyecek alacak kadar para kazanmak için arayışlara girer ve sonunda en az kendileri kadar işe yaramaz olduğunu öğrendikleri büyücü Megumin ve kılıç ustası Darkness'ı işe alırlar.

Akatsuki tarafından illüstrasyonlarla hafif roman serisini başlattıKurone Mishima(Şeytan Yarı Zamanlayıcıdır! Lise!Şube) 2013.Yen Basındır-dirserbest bırakmakİngilizce romanlar ve geçen Aralık ayında 10. cildi yayınladı. Şirket ayrıcalisanslıenKonosuba: Bu Harika Dünyada Bir Patlama!spinoff roman serisinin yanı sıra her iki roman serisi için manga uyarlamaları.Romanlar iki televizyon anime sezonuna ilham verdi. İlk sezon Ocak 2016'da, ikinci sezon ise Ocak 2017'de gösterime girdi.gevrek rulo akış ikisi birdenJaponya'da yayınlandıkları gibi mevsimler. buKONOSUBA - Bu Harika Dünyada Tanrı'nın Nimetleri – Crimson Efsanesianimefilm açıldıgeçen Ağustos ayında Japonya'da ve 4DX eklendigösterimlergeçen Ekim. Crunchyroll veKulaç Olayları ekranlı geçen kasım ayında Amerika'da vizyona giren film. gevrek rulokatmabir İngilizdubOcak 2019'daki ilk sezon için ve ikincisi için bir İngilizce dublaj mevsim 25 Şubat'ta Crunchyroll başladı yayın Akışı film 25 Mart'ta, İngilizce dublaj ise bu Nisan'da çıkacak.

Kaynak: Kadokava aracılığıyla Yaraon!