Kore Şehir Avcısı Gösterisi ABD Hulu Akışı için Lisanslı

Kore Şehir Avcısı Gösterisi ABD Hulu Akışı için Lisanslı

canlı aksiyon gösterisiTsukasa HocaAksiyon komedi mangası da Hong Kong, Tayland ve Vietnam'a gitti

Koreli televizyon yayıncısı SBS, Çarşamba günü canlı aksiyon dizisinin lisansını aldığını duyurdu.adaptasyonnın-ninTsukasa Hoca'sŞehir avcısıAmerika Birleşik Devletleri, Hong Kong, Tayland ve Vietnam'da dağıtım için dedektif aksiyon komedi mangası. Özellikle SBS, Amerika'daki insanların diziyi video akışı web sitesinde izleyebileceğini söyledi.hulu.

Oyuncu Lee Min HoyıldızlarRyo Saeba, rakipsiz nişancılık ve karşı cinse aşırı düşkünlüğü olan özel dedektif ('süpürücü'). 1980'lerin sonundaki Tokyo yerine, yeni SBS serisi manganın 2011'deki yerini yeniden hayal ediyor. Lee, şimdi kiralık bir silah olarak çalışan eski bir CIA ajanını oynuyor. Park Minyoung, Ryo'nun sevgilisini oynuyor.

SBS ayrıca dizinin Japonya, Tayvan, Bulgaristan, Filipinler, Kazakistan ve diğer ülkeler için lisanslanmasına ilgi olduğunu bildirdi.Dizi Çarşamba günü Güney Kore'de başladı ve her Çarşamba ve Perşembe 21:55'te yayınlanıyor. Orijinal manga zaten dört televizyon anime dizisine, bir anime filmine ve birkaç video ve televizyon spesiyalitesine uyarlanmıştı.ADV FilmleriBu anime projelerinin çoğunu Kuzey Amerika'da yayınladı. Hojo o zamandan beri birMelek kalpliCity Hunter mangasının yan ürünü ve bu manga da televizyon için animeye uyarlandı. Hong Kong dövüş sanatçısıJackie Chan1992'de City Hunter'ın canlı aksiyon Hong Kong uyarlamasında Saeba'yı canlandırdı.

Kaynak: bilgi arama

Resim © SBS