Kyūkyoku Shinka Shita Full Dive RPG ga Genjitsu Yorimo Kuso Gee Dattara Anime Gönderileri 1. Video, Diğer Oyuncular

Kyūkyoku Shinka Shita Full Dive RPG ga Genjitsu Yorimo Kuso Gee Dattara Anime Gönderileri 1. Video, Diğer Oyuncular

Katsuyuki Konishi,Satoshi Hino,Yoshitsugu Matsuokagerçeklikten daha kötü VR RPG hakkında Nisan gösterisine katılın

Kadokavatelevizyon için ilk tanıtım videosunu yayınladıanimenın-ninHafif Tuchihihafif roman Kyūkyoku Shinka Shita Tam Dalış RPG Genjitsu Yorimo Kuso-Gee Dattara Cumartesi günü (Tamamen Sürükleyici VR RPG'lerinde Nihai Gerçek Gerçekliğin Kendisinden Daha Berbat Bir Oyun Olsaydı). Video, önceden duyurulan oyuncu kadrosunun ön izlemesini yapıyor ve animenin web sitesinde ayrıca üç oyuncu kadrosu daha yayınlandı.

Yeni açıklanan oyuncu kadrosu ise şöyle:

Katsuyuki KonishiGinji olarak, birkaç oyuncudan biri Kiwame Görevi

Satoshi HinoTesla, en güçlü NPC olarak Kiwame GöreviYoshitsugu MatsuokaSōichiro Kamui, genç bir Tokyo Büyükşehir Meclisi üyesi ve eski VR RPG oyuncusu olarak

21. yüzyılın sonlarında geçen hikaye, Hiro Yūki (Japonca'da 'kahraman' ve 'kahramanlık' kelimelerinin çifte kelime oyunu) adındaki donuk bir lise öğrencisinin kandırılarak bir tam dalış (tamamen sürükleyici VR) rolüne katılmasını konu alır. oyun oynamak. Oyun, Kiwame Görevi (kelimenin tam anlamıyla, 'Ultimate Quest'), akıllara durgunluk veren grafikler, etkileyici NPC davranışı ve hatta yeşillik kokusu ve teninize esen rüzgar hissi ile 'gerçekten daha gerçek' olarak tanıtılır.

Ne yazık ki, oyun kendi iyiliği için biraz fazla gerçekçi olduğuna dair oyuncu şikayetleriyle dolup taştıktan sonra, oyun zaten sanal bir hayalet kasaba. Görevleri tamamlamak neredeyse imkansız, çünkü oyuncuların onları gerçek hayatta olduğu gibi tamamlamak için fiziksel olarak uygun olmaları gerekiyor. Oyuncular vurulduklarında gerçek acıyı hissederler ve delinme yaralarının iyileşmesi günler alır.

Tek ödül, sadece başarı duygusudur. Sıradan bir al ve oyna oyununun tam tersidir, ancak Hiro bu şimdiye kadarki en gerçekçi (ve en stresli) oyunu yenmeye yemin eder.

Animenin oyuncu kadrosu ise şöyle:

  • Daiki YamashitaHiro Yuki olarak
  • Ayana TaketatsuReona Kisaragi olarak
  • Ai FairuzAs Alice
  • Shiori IzawaMizarisa olarak
  • Aoi KogaKaede Yuki olarak
  • Haruki IshiyaMartin olarak

Kazuya Miura(Uzaki-chan Takılmak İstiyor!,Dramatik Cinayet) animeyi yönetiyorENGI, veKenta Ihara(Tedbirli Kahraman: Kahraman Aşırı Güçlendirilmiş Ama Aşırı Tedbirli,Kötü Tanya Efsanesi,Gizli Zindana Sadece Ben Girebilirim,Shachibato! Başkan, Savaş Zamanı!) dizi senaryolarını denetler ve yazar.Yuta Kevin Kenmotsutarafından orijinal roman illüstrasyonlarına dayalı olarak karakterleri tasarlıyor.sen.

Anime önümüzdeki Nisan ayında prömiyer yapacak.

Kadokawa, Ağustos ayında Youta'nın çizimleriyle ışık romanını yayınladı. Tuchihi'nin Kahraman Aşırı Güçlendirilmiş Ama Aşırı Tedbirli hafif roman serisi de esinlenilmiş geçen yıl bir televizyon animesi.

Kaynaklar: Kyūkyoku Shinka Shita Full Dive RPG ga Genjitsu Yorimo Kuso-Gee Dattara anime's İnternet sitesi , komik natalie