Laid Back Camp Film Gönderileri 2022 Yazı Başları, Yeni Teaser Görseli

Laid Back Camp Film Gönderileri 2022 Yazı Başları, Yeni Teaser Görseli

Şimdi biraz daha eski olan 5 ana ipucu, uzaktaki Fuji Dağı'nı görün

anime için resmi web sitesiAfro's Yurucamp (Yurukyan△,Rahat Kamp Δ) manga, 2022 yazının başlarındaki açılışını ve yeni bir görsel yayınladı.yaklaşan Yörükyan var mı?(Rahat KampFilm) Cumartesi. Görsel, beş genç kadını - şimdi biraz daha yaşlı - geniş bir açık alanın önünde dururken gösteriyor. Uzakta, diğer dağların ortasında Japonya'nın ikonik Fuji Dağı beliriyor.

Afro, personelin, ilk senaryo taslağı ve tasarımlarından itibaren prodüksiyonun neredeyse her adımında manga yaratıcısı ile tekrar kontrol ettiğini söyledi. Yaratıcı, karakterlerin biraz daha yaşlı olduğunu ve Afro'nun bile henüz görmediğini görme konusundaki kişisel beklentinin olduğunu kaydetti. MüdürYoshiaki KyogokuHayranlara bu filmin gerçekleşmesine destekleri için teşekkür etti ve bir kez daha mekan keşfine çıkıp anime yaparken lezzetli kamp yemekleri yemek hakkında şaka yaptı.

Televizyon animesinin beş ana oyuncu kadrosu rollerini tekrarlıyor ve televizyon animesinden dönen personel üyeleri arasında şunlar var:  • Yönetmen: Yoshiaki Kyogoku
  • Senaryo:Jin Tanaka,Mutsumi Ito
  • Karakter tasarımı:Mutsumi Sasaki
  • Üretme:her şeyİçerik Planlama Departmanı
  • Animasyon Prodüksiyonu:C-İstasyon

Şoçikufilmi dağıtıyor.

Anime, Afro'nun iki genç kadını takip eden 'slow outdoor manga'sını uyarlıyor. Rin, Fuji Dağı'nın doğal bir manzarasını sunan göllerde tek başına kamp yapmayı sever. Nadeshiko, Fuji Dağı'nı görebileceği yerlere tek başına bisiklet gezileri yapmayı sever. Tanıştıktan sonra Rin ve Nadeshiko kamp gezilerine çıkar, birlikte ramen yerler ve manzaranın tadını çıkarırlar.

ilk animeprömiyeri yapıldıOcak 2018'de vegevrek rulo akış12 bölümlük dizi yayına girdi. ODA KAMPI (Hey Kamp) kısaanimekopup fırlamakprömiyeri yapıldıOcak 2020'de.ikincianimenin sezonuprömiyeri yapıldıOcak ayında ve Nisan ayında sona erdi. Oyuncu kadrosu ve kadrosuilan edildiFilm, bir Ekim 2018 etkinliğinde.

Afro mangayı başlattıHoubunşa'sManga Zaman Kirara İleri2015 yılında dergi.Yen Basınbaşlamakserbest bırakmakMart 2018'de İngilizce manga.

Güncelleme: İkinci sezon hakkında sabit bilgiler. Teşekkürler, Picky33.

Kaynaklar: Laid-Back Camp animeleri İnternet sitesi , komik natalie